ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Одеські тероборонці готуються дати ворогу нищівну відсіч

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Квітня 2022, 16:16 6

У той час, поки рашисти продовжують «брязкати зброєю» з метою залякування одеситів, місто як ніколи згуртувалось і від початку широкомасштабної війни почало активну підготовку до оборони від орків.

Зокрема, продовжують виконувати завдання щодо захисту чорноморського міста від російських окупантів військовослужбовці Одеської бригади територіальної оборони. Вони постійно нарощують свої зусилля та можливості, охороняючи важливі об’єкти та комунікації критично важливих об’єктів інфраструктури, а також беруть участь у боротьбі з диверсійно-розвідувальними силами та іншими збройними формуваннями агресора.

У тероборонців тривають щоденні тренування та відточення навичок поводження з різними видами озброєння. Як зазначають у бригаді, особлива увага приділяється якості проведення занять з вогневої підготовки. І наші бійці показують відмінні результати.

Також військовослужбовці бригади пройшли навчання щодо правильного поводження й застосування загальновійськового захисного комплекту, щоб удосконалити навички особистого захисту шкіри людини від бойових отруйних речовин та радіоактивного пилу.

Крім того, у бригаді особливу увагу приділяють підготовці з тактичної медицини. Адже вчасне надання першої і долікарської медичної допомоги зберігає життя поранених та хворих, а своєчасна евакуація з поля бою запобігає повторному ураженню або загибелі.

Отже, хоч би як ворог не намагався нарощувати м’язи на південному напрямку, Одеса та одесити готові дати їм нищівну відсіч.

Фото: окрема бригада територіальної оборони м. Одеса

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Вишкіл, Регіони