ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ми хочемо отримати максимум гарантій для України: глава держави розповів про підготовку угоди щодо завершення війни

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Квітня 2022, 19:54 6

Ситуація щодо російського вторгнення

Україна прагне напрацювати такий документ про гарантії нашої безпеки, який би забезпечував максимальний і реальний захист для нашої держави, наголошує Президент Володимир Зеленський.

«Ми хочемо отримати максимум для нашої держави та наших людей. Максимум. І ці гарантії – вони будуть», – заявив глава держави, відповідаючи на запитання представників ЗМІ після зустрічі з Прем’єр-міністром Болгарії Кирилом Петковим у Києві.

Як зазначив Володимир Зеленський, після того як Будапештський меморандум продемонстрував свою неефективність, Україна не зацікавлена в якихось нових «клаптикових парасольках».

«Краще іноді нічого не мати й знати, що ти сам на сам із ворогом, ніж мати велике коло друзів, партнерів, які по факту тебе не захистять», – сказав він.

Саме тому, за словами Президента, Україна прагне напрацювати ґрунтовний документ, який справді діятиме.

«Цього разу ми дуже серйозно й виважено ставимося до майбутнього документа. А також до кола країн-партнерів, які повинні нас не підвести у разі будь-якої агресії в майбутньому», – констатував глава держави.

Як зауважив Володимир Зеленський, після закінчення нинішньої війни росія нікуди не зникне зі східного кордону України, тож потрібен фундаментальний документ, який дасть змогу нашій державі співіснувати з таким сусідом у майбутньому.

Глава держави повідомив, що наразі проект документа готують на рівні безпекових радників лідерів країн, які згодом увійдуть до кола гарантів безпеки України.

«Коли все буде готово, я думаю, обов’язково наше суспільство, наші журналісти побачать деталі майбутніх домовленостей», – резюмував Президент.

1
1
Читайте нас в Telegram