Це 1-а окрема шляхо-відновлювальна бригада імені князя Лева та 194-а окрема понтонно-мостова бригада «Самар». Ще 9 рапортів перебувають на етапі погодження у військових частинах та органах Військової служби правопорядку….
Працівники Державного підприємства «Берегометське лісомисливське господарство» відремонтували та передали українському війську бронетранспортер БТР-60, 2 КамАЗи-4310 та ЗІЛ-131. Як пояснюють самі лісівники, попри те, що основну свою діяльність вони спрямовують на підтримку вітчизняної економіки у важкий для нашої країни період, ще й активно допомагають Збройним Силам України, аби якомога швидше наблизити довгоочікувану перемогу.
Зокрема, 19 працівників цього лісництва на Буковині були мобілізовані до Збройних Сил, 50 — поповнили лави територіальної оборони, тож усі вони тепер у лавах захисників України, боронять рідну землю. Решта допомагають військовим як можуть. Так, для потреб ЗСУ вони придбали і передали 3 автомобілі, 20 бронежилетів та 2 тепловізори, відремонтували 4 одиниці броньованої та автомобільної техніки.
— У такий спосіб ми проявляємо свою громадянську позицію, — говорить директор ДП «Берегометське ЛМГ» Руслан Максимчук. — Я радий, що ми долучилися до загальної справи, яку робить наша держава. Сподіваємось, що ця техніка збереже життя наших бійців на фронті!
До 5 років ув’язнення засудили мешканця Тернопільщини, який активно перешкоджав мобілізаційним заходам, публікуючи повідомлення у Viber-групі «Антиполіцай».
Правоохоронні органи відкрили кримінальне провадження проти начальника генштабу зс рф Валерія Герасимова.
У Забайкальського краї черги з автомобілів, чиї водії сподіваються заправитися на місцевих АЗС, сягають таких розмірів, що їх можна побачити навіть із космосу.
Військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Вінниця
4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )
Командир міномета 155 окремого батальйону територіальної оборони
від 21000 до 54000 грн
Степанівське, Сумська область
Інструктор групи розвідувального забезпечення
від 46500 до 46500 грн
Бердичів
Військова частина А2772
Це 1-а окрема шляхо-відновлювальна бригада імені князя Лева та 194-а окрема понтонно-мостова бригада «Самар». Ще 9 рапортів перебувають на етапі погодження у військових частинах та органах Військової служби правопорядку….