У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Ситуація щодо російського вторгнення
Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 26.04 орієнтовно склали:
особового складу – близько 22 100 (+200) осіб ліквідовано,
танків ‒ 918 (+34) од,
бойових броньованих машин ‒ 2 308 (+50) од,
артилерійських систем – 416 (+5) од,
РСЗВ – 149 (+0) од,
засоби ППО – 69 (+0) од,
літаків – 184 (+3) од,
гелікоптерів – 154 (+0) од,
автомобільної техніки – 1643 (+77) од,
кораблі /катери – 8 (+0) од,
цистерн з ПММ – 76 (+0),
БПЛА оперативно-тактичного рівня – 205 (+4).
спеціальна техніка – 31 (+3).
пускові установки ОТРК/ТРК – 4 (+0).
Дані уточнюються.
Бий окупанта! Разом переможемо! Наша сила – в правді!
Після активних штурмів, які супроводжувалися великим втратами, росіяни зменшили інтенсивність атак, бо не мають достатньої кількості піхоти.
Бійці 37-ї бригади морської піхоти за допомогою НРК «Тор-800» змогли одночасно евакуювати з поля бою чотирьох поранених побратимів.
Оператори батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади знищили 5 мотоциклів росіян.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…