ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Данія першою зробила внесок для відновлення зруйнованої енергетичної інфраструктури України

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Квітня 2022, 3:44

Данія стала першим донором Фонду, створеного Енергетичним співтовариством для відновлення в Україні зруйнованої війною енергетичної інфраструктури. Про це повідомив Міністр енергетики України Герман Галущенко. Повідомляє Урядовий Портал.

«Щиро дякую першому донору, Данії, за те, що вона відповіла на заклик України надати невідкладну підтримку енергетичному сектору в ці важкі часи війни. Щодня українські енергетики попри ворожі обстріли знову і знову відновлюють електромережі та газопостачання. Закликаємо наших міжнародних партнерів ставати донорами Фонда аби допомогти українським енергетикам якнайшвидше повернути світло, тепло та воду сотням тисяч українських родин», – наголосив очільник Міненерго.

Директор секретаріату Енергетичного співтовариства Артур Лорковскі запевнив, що відповідні кошти будуть якнайшвидше спрямовані Україні: «Секретаріат разом із Міністерством енергетики України працюватимуть швидко, щоб усі виплачені внески спрямовувалися на задоволення найнагальніших потреб українського енергетичного сектору».

Як відомо, на початку квітня 2022 року Енергетичне співтовариство створило Фонд для відновлення зруйнованої війною української енергетичної інфраструктури. Передбачається, що його донорами стануть переважно держави-члени ЄС, а також міжнародні компанії і корпорації.

Консолідовані кошти будуть спрямовані на відновлення енергетичної інфраструктури, яка була пошкоджена або зруйнована внаслідок бойових дій на території України, розпочатих російською військовою агресією.

Передбачається, що обрання постачальників будуть здійснювати міжнародні закупівельні агентства із досвідом у галузі енергетики.

Читайте нас в Telegram
Уражено два військових ешелони, НПЗ та об’єкти ППО ворога — Генштаб ЗСУ
Уражено два військових ешелони, НПЗ та об’єкти ППО ворога — Генштаб ЗСУ

Упродовж 25 квітня та в ніч на 26 квітня підрозділи Сил оборони України завдали низки уражень на території рф та тимчасово окупованих територіях України.

За тиждень штурмів знищили понад взвод противника: історія бійця «Маляра»
За тиждень штурмів знищили понад взвод противника: історія бійця «Маляра»

Заступник командира роти 3-го батальйону Fireflies 66-ї механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго з позивним «Маляр» розповів про запеклий бій.

«Люблю, коли вони бігають, ховаються, помирають»: дрони влаштували полювання на росіян у Покровську
«Люблю, коли вони бігають, ховаються, помирають»: дрони влаштували полювання на росіян у Покровську

Пілоти 425-го штурмового полку «Скеля» показали добірку знищень російських штурмовиків посеред весни.

СБС завдали удару по найбільшому нафтопереробному заводі на півночі росії
СБС завдали удару по найбільшому нафтопереробному заводі на півночі росії

У ніч на 26 квітня оператори 1-го центру СБС та 414-ї бригади безпілотних систем «Птахи Мадяра» успішно уразили Ярославський нафтопереробний завод.

Допомога українській обороні на $150 млрд: Міноборони підсумувало 4 роки формату «Рамштайн»
Допомога українській обороні на $150 млрд: Міноборони підсумувало 4 роки формату «Рамштайн»

Сьогодні, 26 квітня, Україна відзначає четверту річницю формату «Рамштайн» — унікальної міжнародної коаліції, яка об’єднала понад 50 країн.

«Град» та 2 гармати: на Сумщині зменшили вогневу потугу ворога
«Град» та 2 гармати: на Сумщині зменшили вогневу потугу ворога

Бійці роти ударних безпілотних авіакомплексів «Прайм» 5-го прикордонного загону виявили та знищили кілька важливих російських цілей.

ВАКАНСІЇ
Водій автомобільної групи

від 23000 до 23000 грн

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

Водій до військової частини А2800

від 20000 до 40000 грн

Радісне, Одеська область

Розвідник

від 20000 до 120000 грн

Полтава

116-та окрема бригада територіальної оборони

Оператор БПЛА, військовослужбовець в 100 -ту бригаду ЗСУ

від 22000 до 120000 грн

Луцьк, Волинська область

Молодший інспектор прикордонної служби

від 20100 до 25000 грн

Миколаїв

Державна прикордонна служба України

Інспектор прикордонної служби

від 20100 до 20100 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

--- ---