У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Ситуація щодо російського вторгнення
Військовослужбовці окремої гірсько-штурмової бригади на одному з напрямків фронту щедро «насипали» російській бойовій машині піхоти, яка, як жартують військові, сміла виїхати на засіяне поле.
Про інформує пресслужба бригади.
«Російська машина виїхала з лісопосадки і прямо по засіяному полю рушила до ґрунтової дороги. Однак зразу була засічена нашими бійцями. Певний час БМП намагалася маневрувати, це видно зі слідів від гусеничних траків. Утім, маневри тривали недовго – за кілька секунд їм поклав край влучний постріл із протитанкового ракетного комплексу. У БМП здетонував боєкомплект, від вибуху башту з гарматою відірвало й кинуло на десять метрів, весь екіпаж загинув», – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що за останні п’ять днів бійці цієї бригади знищили два російські танки Т-72, один БТР і одну БМП.
Так тримати!
Уже найближчим часом розпочнеться бета-тест автоматичних переведень між підрозділами в межах армійських корпусів.
У ніч на 28 червня (з 18:00 27 червня) противник атакував двома протикорабельними ракетами Циркон/Онікс із Курської області.
Спеціаліст холодильного обладнання, апаратник
від 20000 до 20000 грн
Васищеве
Військова частина 3075 НГУ
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…