ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

З оборонною підтримкою та з потужними санкціями ми впевнено переможемо – керівник Офісу Президента

Новини
24 Квітня 2022, 11:31
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Ситуація щодо російського вторгнення

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак очікує збільшення оборонної підтримки нашої держави від міжнародних партнерів, а також посилення санкційного тиску на Росію, що дасть змогу завершити агресивну війну та сісти за стіл переговорів.

Про це інформує Офіс Президента України.

«Наразі Маріуполь залишається найбільш трагічною та напруженою точкою на мапі України. Саме там точаться запеклі бої. Щодо інформації, що росіяни здобули контроль над містом… Ні, це неправда. Так, вони є на території міста, але зона, у якій перебувають українські герої, залишається під контролем наших солдатів. Вони перебувають там разом із цивільними, там є навіть діти», – повідомив Андрій Єрмак.

Він наголосив, що українська влада продовжує боротися й робить усе, щоб врятувати життя цих людей.

За його словами, військово-політичне керівництво країни перебуває на постійному зв’язку з бійцями, які залишаються в Маріуполі, і отримує інформацію про ситуацію в місті з перших вуст.

«Боротьба за Маріуполь не закінчується. Це українське місто. І воно буде таким завжди», – сказав керівник Офісу глави держави.

Андрій Єрмак підтвердив, що Україні зараз буде потрібне важке озброєння, щоб ефективніше протистояти Росії.

«Це те, що дасть нам змогу захищати наше повітря під час постійних бомбардувань. Це танки. Це засоби проти корабельних атак. MLRS і багато чого іншого. Але ще раз наголошу, що вичерпний список є в наших партнерів. Очікуємо на ще більшу підтримку. Із цією підтримкою і з потужною санкційною політикою ми впевнено переможемо», – переконаний він.

Андрій Єрмак нагадав, що на виконання доручення Президента України Володимира Зеленського була створена група міжнародних і українських експертів, які аналізують ефективність чинних санкцій і займаються розробкою пропозицій щодо нових обмежувальних заходів. Уже презентовано План дій щодо посилення санкцій проти Російської Федерації, який напрацювала міжнародна експертна група Єрмака-Макфола.

Керівник Офісу Президента України також зазначив, що в ситуації, коли проти нашої держави ведеться повномасштабна війна фактично по всій території, важко проводити перемовини з агресором, який нехтує не тільки міжнародним правом, а й законами війни.


«Ну і хто кого задавив?»: ВМС показали знищений «Ізумруд», який у 2018 році таранив український буксир
«Ну і хто кого задавив?»: ВМС показали знищений «Ізумруд», який у 2018 році таранив український буксир

Військово-морські сили ЗСУ оприлюднили супутникові знімки російського сторожового корабля «Ізумруд», ураженого біля причалу в тимчасово окупованому Криму.

Допомагав росіянам вести космічну розвідку проти ЗСУ: у Харкові до 10 років засудили директора компанії
Допомагав росіянам вести космічну розвідку проти ЗСУ: у Харкові до 10 років засудили директора компанії

49-річний підприємець із Харкова, який співпрацював з військово-космічним сектором рф і допомагав здійснювати супутникову розвідку, опиниться за ґратами.

Зустрілися біля Суецького каналу: ГУР викрило схему перевалки російського пального в морі
Зустрілися біля Суецького каналу: ГУР викрило схему перевалки російського пального в морі

ГУР викрило нову схему, за допомогою якої росія намагається підтримувати постачання пального попри удари по своїй нафтопереробній інфраструктурі.

Усі пішли на дно: прикордонники зірвали спробу окупантів форсувати річку Вовчу
Усі пішли на дно: прикордонники зірвали спробу окупантів форсувати річку Вовчу

Російські штурмовики спробували переправитися через річку Вовчу на Південно-Слобожанському напрямку, але більшість із них так і не дісталася берега.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Оператор БПЛА

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв

Корабельный районный территориальный центр комплектования и социальной поддержки

RobotaUa Електрик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

RobotaUa Радіотелефоніст відділення мінометної батареї

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

WorkUa Машиніст екскаватора, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

808 ОПП

WorkUa Електрик відділення зв’язку

від 25000 до 40000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Olx Лікар медичного пункту, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область