ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

З Франції до Харкова доставили вантаж з медичним обладнанням

Прочитаєте за: 2 хв. 23 Квітня 2022, 20:57 8

Під канонаду ворожих обстрілів, що майже весь час гримить у місті, координатори ГО «Україна СОС» доставили з Франції до Харкова великий вантаж з медичним обладнанням для восьми медичних закладів міста й регіону, зокрема для перинатального центру та ВМКЦ Північного регіону.

— Це різні медичні вироби: розхідники, УЗД-апарати, монітори пацієнта для реанімації, індивідуальні монітори, апарати ШВЛ, змішувачі кисню, сатурометри, дихальний апарат, дефібрилятори, центрифуга, апарати ЕКГ, апарати для зупинення кровотечі, інфузомати, а також медикаменти для хірургії, — розповів представник громадської організації Вадим Співак.

За словами Співака, «Україна СОС» започаткувала свою діяльність із перших днів широкомасштабного вторгнення в Україну як кол-центр для допомоги з евакуації цивільного населення. Згодом об’єднання почало працювати з різними фондами та іншими волонтерськими організаціями. За майже два місяці відкритої агресії організація доставила до міста практично 200 тонн гуманітарної допомоги. Цей вантаж Харкову безоплатно надала асоціація Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе за сприяння Міжнародного волонтерського логістичного центру «Марлог».

Василь Коровай, завідувач відділення оперативної гінекології Харківського міського перинатального центру, який нині постійно під обстрілами окупантів, розповів, що отримав від волонтерів для своїх підопічних операційне обладнання, обладнання для виходжування новонароджених, інфузомати та розхідники.

— Я щиро дякую волонтерам, всім, хто надає допомогу в цей нелегкий час, в таких умовах — буквально під вибухами! Це велика самовідданість! — зазначив медик.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook