ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Він захищав Щастя…

Прочитаєте за: 2 хв. 23 Квітня 2022, 10:41 31

Пролунав дзвінок…

– Вашому чоловікові присвоєно звання Герой України! Передайте синові, його батько отримав орден «Золота Зірка», його батько Герой України, – хтось запинаючись проговорив у слухавці.

Зараз ці слова знову і знову прокручуються в голові дружини Героя Світлани… Її серце переповняє гордість, але виділяються слова, страшні слова «посмертно».

– Чому? Чому? Чому посмертно? Біль розриває душу, нам дуже важко без тебе… Не хочу посмертно! Хочу, щоб ти був з нами, виховував свого сина… В нас так було багато планів. Любимо тебе! Гордимося тобою! Обіцяю виховати нашого сина, гідного громадянина нашої країни, гідного сина свого батька, – пише на своїй сторінці дружина Героя.

Віталій Кучерявий народився у 1989 році – уродженець села Водяне, що на Черкащині. З дитинства мріяв бути військовим і вступив до Національної академії Державної прикордонної служби, прослуживши 15 років, став справжнім Героєм-прикордонником, захисником своєї країни, мудрим командиром, безстрашним воїном та прекрасною людиною.

24 лютого чорна нечисть російської орди широким фронтом посунула в Україну.

Того дня ворог також активізувався на ділянках, які через загарбницькі апетити кремля уже 8 років не знали спокою, зокрема біля міста Щастя, що на Луганщині.

Начальник відділу прикордонної служби «Щастя» підполковник Віталій Кучерявий при першій появі ворога подає команду «До бою!». Ні паніки, ні сумнівів, ні страху, звук запобіжників і разом з підлеглими у бій. Перші бойові зіткнення переконливо демонструють рашистам, що їм тут не раді, захисники України захоплюють ворожий БМП та 4 полонених.

Жорстокі бої тривають день за днем. На початку березня прикордонники з підрозділу підполковника Кучерявого успішно стримують просування ворога. Віталій Вікторович, як справжній командир, грамотно організовує оборону, турбується про збереження життя та здоров’я кожного підлеглого та особисто займає найнебезпечніші позиції. В одному з шалених боїв за участю підрозділу підполковника Кучерявого захисники України знищили бронетехніку противника та 4 вантажівки з боєприпасами. Тоді ворог зазнав чималих втрат у живій силі й відступив.

13 березня 2022 року, близько 6-ї години ранку, очолюваний Віталієм зведений загін черговий раз вступає в бій з піхотою противника. Цього разу ворог, не змігши прорвати оборону прикордонників, шаленіє та застосовує міномети й артилерію. Під пекельними обстрілами підполковник Кучерявий продовжує керувати підлеглими, нищить ворога та допомагає рятувати поранених, однак, один з артилерійських снарядів розривається поряд… Віталій гине смертю Героя.

Указом Президента України підполковнику Кучерявому Віталію Вікторовичу присвоєно звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» (посмертно).

Слава Героям!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram