ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Від виробництва фехтувального спорядження до тактичного захисту за два дні…

Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Квітня 2022, 13:42 2

До широкомасштабного вторгнення росії в Україну підприємство Михайла Завацького у Хмельницькому займалося виготовленням спортивного спорядження для фехтування.

Уранці 24 лютого Михайло вже був у міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. Там йому сказали: «Пакуйте валізу, чекайте дзвінка!». За два дні його підприємство вже мало готові робочі кліше для виготовлення тактичних наколінників для воїнів, за три — з конвеєра зійшли експериментальні кілька пар.

За словами Михайла, перепрофілювання забрало певний час, адже потрібно було створити якісний продукт. Тому методом спроб і помилок, тестування і випробування в кількох військових частинах підприємству вдалося розробити наколінники, які будуть надійним та зручним захистом для українських вояків.

— Сьогодні в нас черга із замовлень від волонтерів та військовослужбовців зокрема. Ціна на наколінники мінімальна, приблизно 300 гривень. Адже потрібно покривати витрати на матеріали та оплачувати роботу швейного цеху. Та коли до нас звертаються воїни, які не мають змоги оплатити, ми надаємо наколінники безкоштовно. Нині такий час, що кожен допомагає війську як може. Завдяки міцному духу, відвазі та героїзму наших захисників день перемоги над російським окупантом щоразу ближче, — каже Михайло Завацький.

Загалом за цей час підприємство виробило близько 800 пар наколінників. Хлопці працюють без вихідних.

Фото та відео автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram