ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Одеський фотохудожник організував аукціон власних робіт, щоб допомогти захисникам України

Прочитаєте за: 2 хв. 23 Квітня 2022, 19:35 3

Війна — страшне випробування для всіх українців. На наших очах відбувають події, які увійдуть у світову історію як кривавий геноцид українського народу XXI століття. Тож кожен з нас намагається хоч якось підтримати наших захисників чи допомогти людям, які опинились у скрутній ситуації.

Олександр Синельников, праворуч

Повною мірою це твердження стосується й одеситів. Зокрема, відомий одеський фотомитець Олександр Синельников, який з 14 років захоплюється цією справою та за плечима якого понад 30 років досвіду професійної діяльності, влаштував виставку-аукціон власних робіт.

З часу відкриття вже 80 світлин, зроблених за останні 10 років, знайшли своїх щасливих власників. Автор запевняє, що всі кошти підуть на потреби Територіальної оборони Одещини Збройних Сил України та захисників, які лікуються в одеських госпіталях.

— Коли почалися ці події, хотілося чимось допомогти. Я подумав, що позитивні фотографії гарної Одеси, на які люди дивитимуться та зможуть зануритись в атмосферу довоєнного часу, підбадьорять українців. Тому й вирішив організувати цю виставку, — розповідає фотограф.

До благодійного аукціону можуть долучитися всі охочі. Виставка працюватиме до 19 травня у приміщенні Всесвітнього клубу одеситів на Маразліївській, 7.

Фото зі сторінки Олександра Синельникова у соцмережі

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram