ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Канада планує допомагати Мінветеранів у відбудові реабілітаційного центру в Бородянці

Прочитаєте за: 2 хв. 23 Квітня 2022, 3:41 1

Заступник міністра у справах ветеранів України Інна Драганчук обговорила питання запуску в Україні оновленої державної системи реабілітації для ветеранів, членів їхніх сімей та родин загиблих Героїв в умовах війни, та відбудови держави з Міністром у справах ветеранів Канади Лоуренсом МакОлеєм. Повідомляє Мінветеранів.

Вона висловила щиру подяку за допомогу, яку Канада вже надає із медичною реабілітацією і відновленням ментального здоров’я українських військовослужбовців.

«Сьогодні ми маємо вщент зруйнований окупантами реабілітаційний центр Мінветеранів у Бородянці на Київщині, гостру потребу в нових методиках і збільшення у десятки разів запиту на медичні та реабілітаційні послуги. Тому попри те, що триває гостра фаза війни і наша перемога ще попереду, ми – Мінветеранів, МОЗ, Міноборони – вже зараз спільно починаємо працювати на перспективу, на відновлення мирного життя», – розповіла Драганчук.

Вона наголосила, що Мінветеранів працює водночас над кількома напрямамами- це запровадження надання психологічної допомоги пораненим в лікувальних закладах вже на перших етапах, організація реабілітації українських військовослужбовців у закордонних медичних центрах та відновлення реабілітаційних спроможностей в Україні.

Драганчук наголосила, що першим завданням є не просто відновити центр в Бородянці, а реалізувати цей проєкт як пілотний, з точки зору запровадження кращих світових методик, міжнародної експертизи та відпрацювання моделі надання послуг як ветеранам, так і цивільному населенню, яке переживає наслідки жахів окупації.

Пан Лоуренс  МакОлей запевнив, що Канада і надалі підтримуватиме Україну у її боротьбі за свободу, демократію, цивілізаційні цінності.

Він висловив готовність невідкладно опрацювати питання щодо можливих форматів залучення Канади до якомога швидкого запуску українських проєктів із відновлення та захисту ментального здоров‘я українських Захисників та цивільного населення.

Читайте нас в Telegram