ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Допомога литовських волонтерів із Blue/Yellow for Ukraine: втомлених і байдужих немає!

Прочитаєте за: 2 хв. 23 Квітня 2022, 10:33

Волонтерська організація Blue/Yellow for Ukraine з Литви продовжує свою щоденну працю, спрямовану на допомогу українській армії у її відсічі збройної агресії рашистської орди. Напевно, вже й самим литовцям непросто підрахувати, скільки саме сотень автомобілів, високотехнологічних військових гаджетів, тисяч засобів захисту та іншої допомоги доправлено ними в Україну. Десятки мільйонів євро та сотні недоспаних ночей, тисячі зустрічей та десятки тисяч пройдених кілометрів – ось як приблизно можна охарактеризувати внесок братнього литовського народу у справу розгрому ординців.

Ось – лише дещо з нещодавнього. Як розповідає відомий український поет і письменник, а крім того – харківський волонтер Сергій Жадан, завдяки, зокрема й литовським волонтерам, вдалося надати одному з новосформованих підрозділів українського війська 50 бронежилетів високого ступеня захисту і 50 пар доброго тактичного взуття.

Також нещодавно Blue/Yellow for Ukraine надала українському війську 16 сучасних теплових безпілотників вартістю понад 160 тисяч доларів. До речі, у цьому проєкті литовці вже не обмежилися діями на європейському континенті, а підключили і друзів за океаном.

Багато допомоги різним військовим частинам та підрозділам сил оборони України на місцях передає відома українська волонтерка Ірина Мелентьєва. Квадрокоптери та тактичні біноклі, тепловізори та ліхтарі, спорядження та засоби захисту, тактичні аптечки й ліки – важко навіть приблизно перерахувати все те, що вона завдяки литовським друзям доставила до підрозділів українських захисників упродовж двох місяців широкомасштабної війни та за попередні роки бойових дій.

І – зовсім нещодавнє. Одному зі спеціальних підрозділів вітчизняного війська литовські волонтери відвезли транспортні засоби, яких вони, відповідно до специфіки завдань, потребували. Це – як позашляховики, так і квадроцикли, баггі та навіть звичайний мотоцикл, який для виконання деяких завдань був необхідним, як повітря.

Війна триває. Триває і допомога нашим захисникам зусібіч. І литовська Blue/Yellow for Ukraine є одним із флагманів міжнародної гуманітарної допомоги українському війську. У Литві немає небайдужих, а волонтери невтомні й енергійні. Всі вони працюють на нашу спільну перемогу – «за нашу і вашу свободу»!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить