ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Заради наших людей у Маріуполі ми готові на будь-який варіант обміну – Президент України

Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Квітня 2022, 20:44 3

Президент Володимир Зеленський заявив, що наразі не може сказати, коли Маріуполь буде розблокований, але Україна готова до будь-яких варіантів обміну.

Про це він сказав під час спільного з очільником Європейської ради Шарлем Мішелем брифінгу у Києві, передає кореспондент Укрінформу.

«Ситуація у Маріуполі погіршується. На жаль, ми не можемо досягти там позитивного результату… Тому я не знаю, коли ми можемо розблокувати Маріуполь», – сказав глава держави.

За його словами, є два шляхи для того, щоб розблокувати Маріуполь. «Перший – це серйозна важка збройна допомога, на яку ми розраховуємо. Поки що у нас цієї техніки недостатньо. Другий шлях – дипломатичний. Поки на це не погоджується рф», – наголосив Зеленський.

Глава держави також запевнив, що українська сторона готова до різних форматів обміну, зокрема на російських військових. «Вони (російські загарбники – ред.) залишили і трупи розкидані, і поранених, яких вони кидали. Ми готові заради наших людей, як військових, так і цивільних, на будь-який формат обміну», – заявив Зеленський.

Читайте нас в Telegram