ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Майже 2 тисячі іноземних медиків подали заявки на роботу в Україні

Новини
19 Квітня 2022, 23:37
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Майже 2 тисячі медиків з інших країн звернулись до Міністерства охорони здоров’я з бажанням працевлаштуватись в Україні.

Про це розповів Голова Комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький.

«В перші дні після початку війни частина українських медичних працівників виїхали до західних регіонів або за кордон, але переважна більшість хірургічних та травматологічних бригад продовжили працювати. Вони майже два місяці продовжують лікувати українців «на адреналіні».

Але довго працювати в такому режимі неможливо – зростає вірогідність лікарської помилки. Щоб у наших медиків-героїв був час на відпочинок, МОЗ формує бригади на заміну. Зокрема, й за допомогою іноземних спеціалістів», – розповів він.

За його словами, загалом подали заявки, щоб приїхати працювати в Україні, майже 2 тисячі медиків з інших країн. Наразі в країні вже працюють 230 медиків-іноземців. Серед них, зокрема, 60 спеціалістів з Ізраїлю, що працюють у польовому шпиталю на Львівщині.

«Вдячний країнам-партнерам за підтримку України. Досвідчені іноземні медичні фахівці допоможуть нашим медикам лікувати поранених, а також дадуть можливість нашим лікарям-героям перепочити», – додав Голова Комітету з питань здоров’я нації.


«Це цікава посада, тут — постійний розвиток»: історія операторки БПЛА Уляни зі 117-ї бригади
«Це цікава посада, тут — постійний розвиток»: історія операторки БПЛА Уляни зі 117-ї бригади

Уляна народилася в Краматорську, і її родина була змушена виїхати до Кропивницького. Проте дівчина ще тоді вирішила: обов'язково повернеться додому.

Два танки, артилерія та піхота: дронарі підрозділу «Фенікс» вполювали жирні цілі на Лиманському напрямку
Два танки, артилерія та піхота: дронарі підрозділу «Фенікс» вполювали жирні цілі на Лиманському напрямку

Головний відділ безпілотних авіаційних систем «Фенікс» уразив вартісну техніку противника та зменшив поголів'я окупантів.

Велика Британія виділить €300 млн на постачання Україні 16 сучасних літаків
Велика Британія виділить €300 млн на постачання Україні 16 сучасних літаків

Велика Британія надасть 300 млн євро на постачання Україні 16 сучасних літаків у співпраці зі Швецією.

Дістались дроном до Су-24М в Криму: командир водолазного загону ЦСП «Омега» розкрив деталі операції
Дістались дроном до Су-24М в Криму: командир водолазного загону ЦСП «Омега» розкрив деталі операції

Знищення Су-24М стало результатом ретельного планування, погодження з ПС ЗСУ та СБУ, а також випробування модернізованого безпілотного комплексу.

ВАКАНСІЇ
Olx Номер обслуги до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

WorkUa Санітарний інструктор

від 20000 до 23000 грн

Лубни

Військова частина 3052 НГУ

RobotaUa Офіцер, начальник служби, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Харків

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО

WorkUa Оператор РЕБ, РЕР з виявлення та протидії БПЛА

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

WorkUa Пиляр

від 20500 до 22000 грн

Дубно

Військова частина А0451