ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Країна-агресор здійснює мілітаризацію дітей на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей – Людмила Денісова

Новини
19 Квітня 2022, 0:01
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Як повідомляє на своїй сторінці Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, у Старобільську заплановано відкриття найбільшого на тимчасово окупованій території Луганщини козачого кадетського корпусу на 400 місць.

Таке рішення було ухвалене наприкінці березня в Луганську під час розширеного засідання щодо підтримки та розвитку козачого компонента у системі освіти «ЛНР».

Вона інформує, що, крім того, кадетські корпуси та класи окупаційна влада планує відкривати у Сєвєродонецьку та Лисичанську.

Станом на кінець 2021 року, на тимчасово окупованій території Луганської області функціонувало 62 кадетських класи, в яких навчалися понад 1 200 дітей, та два кадетських корпуси, в яких навчалося 417 дітей.

Серед випускників кадетських корпусів вже є загиблі. Зокрема, на початку квітня 2022 року під час виконання «бойових завдань» окупантів загинув Андрій Дегтяренко, випускник Республіканського козачого кадетського корпусу імені маршала авіації Олександра Єфімова (м. Луганськ), випускник 2017 року.

Пропагуючи вступ до армії цивільного населення, включаючи дітей, з тимчасово окупованих територій, рф грубо порушує закони та звичаї війни, передбачені Женевською конвенцією 1949 року про захист цивільного населення під час війни та Факультативним протоколом до Конвенції ООН про права дитини щодо участі дітей у збройних конфліктах.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, звертається до Комісії ООН з розслідування прав людини під час військового вторгнення рф в Україну врахувати ці факти порушень рф прав дітей в Україні.


Виросла в окупації, обрала Україну і військову службу, де знайшла своє кохання
Виросла в окупації, обрала Україну і військову службу, де знайшла своє кохання

Дев’ять років Марія з позивним «Барвінок» прожила в окупованому Донецьку.

До розмінування Ормузької протоки готові долучитися дві українські команди з Sea Breeze 2026 — Дмитро Плетенчук
До розмінування Ормузької протоки готові долучитися дві українські команди з Sea Breeze 2026 — Дмитро Плетенчук

Під час Sea Breeze 2026 українські моряки відпрацьовують протимінні операції та готуються до майбутнього розмінування Чорного моря разом із партнерами НАТО.

Нові правила для роботів: експерт-практик про те, як війна в Україні змінює світову індустрію НРК
Нові правила для роботів: експерт-практик про те, як війна в Україні змінює світову індустрію НРК

Український фронт сьогодні диктує нові правила для світового оборонпрому, а війна в Україні стала головним каталізатором «роботизованої революції».

Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей
Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей

Війська окупантів завдали авіаударів по обласному центру Запорізької області.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Водій, механік технічного обслуговування

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

WorkUa Розвідник групи спеціального призначення

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

11 окремий батальйон спеціального призначення

WorkUa Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

RobotaUa Стрілець

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Olx Вогнеметник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Юрист у ЗСУ

від 22000 до 120000 грн

Гусятин

Перший відділ Чортківського РТЦК та СП (Гусятин)