ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Війська рф не зможуть здобути хоч якусь перемогу до Великодня – глава воєнної розвідки України

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 18 Квітня 2022, 11:20

Глава української воєнної розвідки генерал-майор Кирило Буданов в ефірі загальнонаціонального телемарафону заявив, що росіяни посилено готуються до вирішальної битви, яка розгорнеться на сході країни, намагаючись встигнути до Великодня. Однак, за його словами, в окупантів нічого не вийде.

«росіяни готуються до вирішальної битви, вони дуже сильно поспішають, тому що дуже обмежені в часі, вони дуже хочуть встигнути отримати хоч якусь перевагу і справжні тактичні досягнення, які зможуть показати як певною мірою виграш росії в цій «операції». Вони поспішають до Великодня», – сказав начальник ГУР МО України.

Водночас генерал-майор Кирило Буданов зазначив, що попри можливі тимчасові тактичні перемоги у росіян нічого не вийде, вони не встигнуть і Україна вистоїть.

«У нас багато місць, де деякі населені пункти переходять з рук в руки по 2-3 рази на добу. У Вербну неділю їм нічого не заважає здійснювати криваві вбивства, до Великодня вони хочуть встигнути завершити величезне кровопролиття і будуть продовжувати його далі», – уточнив глава воєнної розвідки України.

Він також оцінив імовірність застосування росією ядерної зброї, наголосивши, що кремль використовує тему виключно для підвищення ставок.

«Це виключно погрози. Якщо путін до кінця втратить глузд і спробує це зробити, по-перше, навіть технічно це не так легко зробити. Так, він може намагатися це зробити, проте досить малоймовірно, що він на це піде. Це елемент торгу, елемент шантажу всього світу, і всі це розуміють», – наголосив керівник воєнної розвідки України.

Читайте нас у Facebook
Мобільні і дуже дорогі: Україна отримала рідкісні симулятори F-16
Мобільні і дуже дорогі: Україна отримала рідкісні симулятори F-16

За підтримки партнерів Повітряні Сили ЗСУ додатково до стаціонарних отримали мобільні тренажери F-16. У всьому світі їх лише декілька через високу вартість.

«Поранення для ворога рівнозначно смерті» — біля Покровська поранених росіян командири кидають вмирати в кілзоні
«Поранення для ворога рівнозначно смерті» — біля Покровська поранених росіян командири кидають вмирати в кілзоні

На Покровському напрямку, в зоні 155-ї бригади, щодня відбувається кілька десятків штурмів.

Наша вдячність за захист України: Президент привітав прикордонників зі святом
Наша вдячність за захист України: Президент привітав прикордонників зі святом

У День прикордонника України, який відзначають 30 квітня, Володимир Зеленський привітав із цим професійним святом.

Вдале полювання: уражені катери «Соболь» та «Грачонок», які охороняли Керченський міст
Вдале полювання: уражені катери «Соболь» та «Грачонок», які охороняли Керченський міст

У ніч на 30 квітня 2026 силами та засобами ВМС ЗСУ завдано ураження корабельно-катерного складу рф в районі Керченської протоки. 

До двох місяців: головнокомандувач ЗСУ обмежив перебування військовослужбовців на «нулі»
До двох місяців: головнокомандувач ЗСУ обмежив перебування військовослужбовців на «нулі»

Тепер командири повинні забезпечити умови для перебування військовослужбовців на позиціях до 2 місяців із подальшою обов’язковою заміною (ротацією).

За добу бійці СБС уразили 80 точок вильоту дронів
За добу бійці СБС уразили 80 точок вильоту дронів

Протягом доби підрозділи угруповання СБС уразили/знищили 1863 цілі противника.

ВАКАНСІЇ
Радіоелектротехнік

від 20100 до 20100 грн

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

Начальник електростанції відділення зв’язку

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Начальник речової служби, офіцер

від 25000 до 50000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Верховина

Косівський РТЦК та СП

Навідник танка

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Офіцер відділення організації охорони та розшуку

від 30000 до 60000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

--- ---