ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Львівські десантники звільнили кілька населених пунктів півдня України та врятували мирних мешканців

Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Квітня 2022, 14:48 6

Ситуація щодо російського вторгнення

Військовослужбовці ДШВ ЗС України звільнили від ненависних російських окупантів кілька населених пунктів півдня України та запобігли розправі над мирними мешканцями.

Як розповіли у службі зв’язків з громадськістю Командування десантно-штурмових військ ЗСУ у Facebook, нещодавно на одному з напрямків півдня України при підтримці артилерійського вогню вщент знищили чималу колону військової техніки разом з противником. У відповідь на це розлючений ворог запровадив терор проти українського мирного населення.

«Методом психологічного тиску та залякуваннями окупанти намагались серед місцевих жителів вишукати патріотів, що могли нібито співпрацювати з підрозділами Збройних Сил України», – йдеться в повідомленні.

Завадили непередбаченим подіям розвідники-десантники, які надали чіткі координати пунктів управління, вогневих засобів та інших важливих об’єктів противника. Після чималих втрат деморалізовані окупанти відступили.

Схожа ситуація сталася й в сусідньому населеному пункту. Там ворог також тероризував українських громадян які, на його думку, могли співпрацювали з ЗСУ. Тільки завдячуючи швидким наступальним діям, львівські десантники запобігли розправі над мирними мешканцями, а окуповане селище звільнили від «освободителей».

Вірте нашим воїнам, вірте Збройним Силам України! Слава ДШВ!

17
1
Читайте нас в Telegram