ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Міжнародний кримінальний суд отримав від Латвії €100 тисяч на розслідування злочинів росії

Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Квітня 2022, 7:49 2

Латвія внесла 100 тисяч євро для підтримки роботи Міжнародного кримінального суду в Гаазі стосовно розслідування обвинувачень у воєнних злочинах, скоєних росією в Україні.

Про це повідомляє Delfi.

Зазначається, що минулого тижня уряд Латвії підтримав пропозицію віцепрем’єр, міністра юстиції Яніса Борданса передати 100 тисяч євро як добровільний внесок до МКС, щоб надати негайну фінансову підтримку суду для розслідування воєнних злочинів рф в Україні.

Борданс закликав інші країни підтримати заклик МКС до добровільних внесків та залучення національних експертів для якнайшвидшого покарання воєнних злочинців та припинення російської агресії на території України.

Міжнародний кримінальний суд створено у 2002 році з постійним місцезнаходженням у Гаазі (Нідерланди). Він регулюється Римським статутом МКС від 17 липня 1998 року, до якого приєдналися 123 країни. Суд має юрисдикцію щодо геноциду, злочинів проти людяності, воєнних злочинів та агресії. Міжнародний кримінальний суд є останньою інстанцією для розслідування особливо тяжких злочинів проти людства та судового переслідування за них.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини