ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В Україні повністю зруйновано або пошкоджено понад тисячу закладів освіти – Сергій Шкарлет

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Квітня 2022, 12:44

В ефірі ранкового шоу «Сніданок з 1+1» Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет розповів про зруйновані та пошкоджені заклади освіти. Повідомляє Урядовий Портал.

«Від початку російського вторгнення на територію України повністю зруйновано 91 заклад освіти, частково отримали пошкодження 923 заклади», – розповів Сергій Шкарлет.

Варто зазначити, що ця статистика щодня змінюється, адже після ворожих обстрілів підтверджуються нові факти руйнувань.

За словами Міністра, заклади зазнали різних пошкоджень. У деяких вибито вікна, в інших – зруйновано одну чи дві стіни.

Попередня сума збитків, заподіяних закладам освіти внаслідок відвертої російської агресії, становить понад 5 млрд доларів.

На запитання щодо планування відбудовування закладів і ведення перемовин Сергій Шкарлет відповів, що двічі зустрічався з колегами-міністрами на засіданнях Ради міністрів освіти ЄС.

«Ми домовилися, що країни ЄС створять окрему програму щодо відбудови та відновлення освітньої інфраструктури. Не тільки щодо будівництва, а й щодо наповнення наших шкіл сучасним обладнанням», – повідомив Міністр.

Крім цього, є сподівання на власні сили України. Зокрема, створено декілька гуманітарних рахунків, на які надходять кошти на відбудову країни.

Нагадаємо, команда Міністерства розробила інтерактивну мапу, на якій постійно оновлюється інформація про кількість пошкоджених і зруйнованих закладів освіти, а також втрати, завдані закладам внаслідок вторгнення росії в Україну.

Військові рф радіють удару по Петербургу, захоплюючись видовищем, влаштованим українськими БПЛА
Військові рф радіють удару по Петербургу, захоплюючись видовищем, влаштованим українськими БПЛА

Атака українських ударних безпілотників по Санкт-Петербургу настільки вразила російських військових, що вони навіть не приховують свого захоплення.

1500 мотоциклів для ЗСУ: Міноборони заощадило майже 12 млн грн на закупівлі
1500 мотоциклів для ЗСУ: Міноборони заощадило майже 12 млн грн на закупівлі

Міністерство оборони України законтрактувало 1500 мотоциклів для Збройних Сил України.

«Має феєричну історію»: СБС уразили в Кронштадті ворожий ракетоносій «Бойкий»
«Має феєричну історію»: СБС уразили в Кронштадті ворожий ракетоносій «Бойкий»

Внаслідок української повітряної атаки на Санкт-Петербург у Кронштадті було вражено російський корвет «Бойкий».

Особлива увага — ППО: Головнокомандувач ЗСУ з робочим візитом відвідав Повітряне командування «Південь»
Особлива увага — ППО: Головнокомандувач ЗСУ з робочим візитом відвідав Повітряне командування «Південь»

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський ознайомився з роботою командного пункту ПК «Південь» та звернув увагу на посилення протиповітряного захисту.

Генсек НАТО Марк Рютте прибув до Києва
Генсек НАТО Марк Рютте прибув до Києва

Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Марк Рютте вранці 3 червня прибув з офіційним візитом до Києва.

Вижив після п’яти ударів FPV: боєць 155 ОМБр розповів про свій вихід з-під Покровська
Вижив після п’яти ударів FPV: боєць 155 ОМБр розповів про свій вихід з-під Покровська

Боєць 155-ї окремої механізованої бригади імені Анни Київської примудрився вижити після п’яти ударів безпілотників противника.

ВАКАНСІЇ
Лікар медичного пункту

від 21000 до 21000 грн

Київ

168 окремий батальйон 120 ОБр Cил ТрО

Санітаp, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Фахівець радіоелектронної боротьби, військовослужбовець

від 20000 до 60000 грн

Коломия

Військова частина А1267

Електрозварник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

--- ---