ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Тероборонівці Харкова готові «гостинно» зустріти ворога, а «подарунки» вже зачекалися

Прочитаєте за: 2 хв. 16 Квітня 2022, 9:39 15

Поки ворог намагається наростити сили для другої хвилі наступу, харківські тероборонівці час дарма не витрачають.

Кореспондентці АрміяInform вдалося відвідати навчальні стрільби одного з окремих батальйонів ТрО ЗСУ міста Харків. Тут чоловіки віком від 20 до 50 років, які ще вчора були звичайними робітниками, кухарями, представниками ІТ-сфери, менеджерами тощо, сьогодні сумлінно навчаються військової справи, працюючи над удосконаленням навичок, таких необхідних для захисту домівки від окупантів.

Сьогодні особовий склад опановував стрільбу з РПГ-7, кількох видів стрілецької зброї, а також з ПТУРу «Метіс».

Так, за словами інструктора занять з вогневої підготовки майстер-сержанта батальйону Сергія, з моменту заснування підрозділу – середини березня, і по сьогодні кожен військовослужбовець майже щодня проходить вишколи з вогневої, тактичної підготовки та тактичної медицини.

– Активна фаза навчань відбувалася до кінця березня. На сьогодні, в умовах, коли особовий склад несе службу на блокпостах та на позиціях навколо міста, ми по розрахунках знімаємо людей, аби удосконалити ці вміння.

Хлопці із зацікавленістю опановують нові знання та навички, адже розуміють – завтра на це часу може й не бути. За словами Сергія, достатньо витратити 5 хвилин на роз’яснення теорії, а потім закріпити її на практиці – спочатку під керівництвом інструктора, а потім самостійно – і результат не змушує довго чекати: абсолютно всі успішно виконали навчальні вправи зі стрілецької зброї та гранатомета, а при стрільбі з ПТРК «Метіс» п’ятеро розрахунків з шести успішно довели ракету до цілі.

– Уже за кілька днів ми закріпимо отримані результати. Я впевнений, на «відмінно» відстріляється 100 відсотків особового складу. Всі військовослужбовці безмежно вмотивовані. Ми готові «гостинно» зустріти ворога, а «подарунки» вже на них зачекалися! – усміхається головний сержант батальйону.

10

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed