ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Рускій мір» зруйнував школу, третину житлових будинків та… Меморіал воїнам, загиблим під час Другої світової війни

Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Квітня 2022, 17:25 40

Село Кам’янське, яке за 50 км південніше від Запоріжжя, фактично у кожному бойовому зведенні командування Сил оборони краю.

«Вінницькі скіфи», які тут тримають оборону, кажуть про неймовірну красу села поблизу повноводного Дніпра у мирний час. Нині ж близько двох третин населення через загрозу життю виїхало. А саме Кам’янське майже чи не щодня російські заброди «поливають дощем» мін, артилерійських та танкових вистрілів. І все це під знаменами «благодатного» «руского міра».

Окупанти вже зруйнували близько четверті жилих будинків мирних мешканців. Вщент розстріляли колись зразкову школу – інтернат для дітей з вадами слуху та мови. Про успіхи малечі у навчанні говорять чисельні грамоти, медалі, кубки. У кожному класі – інтерактивна дошка, сучасні меблі, спортивний інвентар. Це був справжній рай для школярів, який русня перетворила на пекло.

Дісталося й місцевому Меморіалі пам’яті загиблим воїнам Другої Світової війни: російським «Градом» зруйновано пам’ятник солдату, що зупинив фашизм… Зайди, що так хизуються перемогою дідів, тут в Україні, не особливо переймаються цим питання. Стріляють навмання, часто без попередньої розвідки. Мета варварів – знищити Україну та її волелюбний народ, однак перемога – за нами, оскільки на нашій стороні правда та Бог.

5
2

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Відео, Публікації, Репортаж