ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Моя медаль унікальна, але для ЗСУ нічого не шкода — бронзовий призер Олімпійських ігор 2020 Станіслав Горуна

Прочитаєте за: 2 хв. 16 Квітня 2022, 15:58 6

Станіслав Горуна — бронзовий призер з карате Олімпійських ігор у Токіо 2020 року. Він — військовослужбовець Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України. Після початку широкомасштабного вторгнення російсько-нацистських загарбників він не тільки несе службу як військовослужбовець, а й вирішив допомогти армії фінансово.

— Я виставив на продаж свою бронзову медаль на аукціоні eBay. Аукціон уже завершився, — розповів спортсмен у спеціальному відеокоментарі для АрміяInform. — Знайшлася людина, яка купила медаль за двадцять тисяч п’ятсот американських доларів. Думаю, це достойна допомога, на яку можна буде купити або бронежилети, або шоломи, можливо, якісь ліки, які врятують чиєсь життя. Шкода віддавати свою медаль, вона річ унікальна й рідкісна, але для держави, для Збройних Сил України нічого не шкода.

Аукціон завершився декілька днів тому.

— Медаль знову поїде до Японії, — додав Станіслав. — Гроші будуть перераховані волонтерській організації Ukraine alive 2022 і підуть на потреби підрозділів Збройних Сил України та медичних закладів.

Відомий спортсмен зазначив, що після нашої Перемоги ще буде можливість здобути нові нагороди.

— Після того як ми відбудуємо Україну, наново створимо всю спортивну інфраструктуру — українські спортсмени завоюють значно більше медалей високого ґатунку, — зазначив він.

фото і відео автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram