ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ухвалено закон щодо окремих питань проходження військової служби іноземцями та особами без громадянства

Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Квітня 2022, 21:49 175

Верховна Рада України прийняла за основу та в цілому проект Закону про внесення змін до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” щодо окремих питань проходження військової служби іноземцями та особами без громадянства (реєстр. №7242).

Метою Закону є зміцнення правових умов для захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, відбиття російської збройної агресії шляхом унормування термінів укладання контрактів про проходження військової служби іноземцями та особами без громадянства в мирний час, особливий період та в умовах воєнного стану.

Законом внесено зміни до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», якими визначено загальні строки військової служби в календарному обчисленні для військовослужбовців із числа іноземців та осіб без громадянства, які приймаються на військову службу за контрактом, та строки військової служби для таких осіб з моменту оголошення мобілізації та введення воєнного стану.

Законом також запроваджено можливість припинення (розриву) контракту за власним бажанням для військовослужбовців із числа іноземців та осіб без громадянства, які проходять військову службу за контрактом у Збройних Силах України.

Інформаційне управління Верховної Ради України

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини, Соціальний захист