А сталося це в революційній Франції. 23 серпня 1793 року Національний конвент (конституційне й законодавче зібрання періоду Французьких революційних воєн) ухвалив «Указ про масовий збір» (фр….
Ситуація щодо російського вторгнення
Російські військові, які захоплювали Чорнобильську зону відчуження, обов’язково відчують наслідки радіаційного зараження: хтось через місяць, а хтось – через роки.
Про це на брифінгу в «Медіа-центрі Україна» заявив голова Державної агенції зони відчуження Євген Крамаренко.
«Вся територія зони відчуження забруднена тим чи іншим чином, вона огороджена, на ній встановлено особливий режим, якого необхідно дотримуватися. Незважаючи на це, росіяни окопувались у дуже багатьох місцях, закопували велику техніку, рили бліндажі, створювали навіть кухні під землею та укріплення. Одне з таких укріплень знаходилось біля пункту тимчасової локалізації радіоактивних відходів Рудий Ліс, де був один з найвищих у зоні відчуження радіаційний фон.
Вони пересувалась по зоні відчуження, по ґрунтових дорогах, піднімали пил та вдихали радіонукліди. Вважаємо, що вони скоро відчують наслідки радіаційного зараження, яке вони отримали на території зони відчуження. Хтось через місяць, хтось через роки, але всі відчують», – наголосив Євген Крамаренко.
Полишаючи зону відчуження, російські окупанти розграбували офісні приміщення та покрали з гуртожитків майно співробітників, починаючи від жорстких дисків та карт пам’яті комп’ютерів і до одягу, взуття, матраців, кавоварок та побутового приладдя, подавили танками частину автомобілів, а решту, згідно з датчиків GPS-маяків, – вивезли через Білорусь до РФ.
@armyinformcomua
На Лиманському напрямку ситуація в цілому стабільна, росіяни намагаються атакувати, але без залучення бронетехніки.
На тимчасово окупованих територіях Луганщини загарбники продовжують відбирати майно українців. У Сєвєродонецьку окупаційна адміністрація вже «визнала безхазяйними» 504 квартири у багатоповерхівках, власники яких не встигли заявити про свої права упродовж 30 днів після фіксації їхньої відсутності.
Окупаційні російські війська посилюють штурмові дії на Куп’янському напрямку, намагаючись закріпитися на протилежному березі річки Оскіл.
На Краматорському напрямку бійці 5-ї штурмової Київської бригади ЗСУ ефективно використовують дрони для знищення ворожої техніки та особового складу.
Українські ветерани та військові продовжують вражати своїми досягненнями на міжнародній спортивній арені. Цього разу вони здобули блискучі перемоги на Іграх Нескорених у змаганнях з плавання, виборовши одразу 5 золотих медалей.
Підрозділи Сил оборони України завдяки спільним ефективним діям зуміли вибити російські війська з населеного пункту Піщане поблизу Покровська.
від 20000 до 75000 грн
Суми
4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )
від 25000 до 65000 грн
Павлоград
Військова частина А4759
А сталося це в революційній Франції. 23 серпня 1793 року Національний конвент (конституційне й законодавче зібрання періоду Французьких революційних воєн) ухвалив «Указ про масовий збір» (фр….