ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Немає такого злочину, який не скоїли б російські солдати за 49 днів війни – Президент України

Відео Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 13 Квітня 2022, 14:55

Президент України Володимир Зеленський звернувся до народу й політиків Естонії:

«Саме зараз такий час, коли можна або зупинити Росію, або дуже надовго втратити весь схід Європи. Будь-яку надію на безпечне й вільне життя на континенті, яке б регулювалося загальновизнаним правом, а не жорстокою силою.

І я вдячний вам за те, що ви це розумієте.

Вже став доброю сторінкою нашої спільної історії велелюдний мітинг 26 лютого за участю десятків тисяч естонців у серці древнього Таллінна на площі Вабадузе на підтримку України, на підтримку свободи у Європі.

Естонія однією з перших надала Україні необхідну допомогу, це правда, зокрема й оборонну. Я вдячний вам за щиру підтримку наших переселенців.

Ви були й залишаєтеся взірцево принциповими при розгляді у європейських та інших міжнародних структурах питань про війну Росії проти України та відповідної санкційної політики.

Я вдячний вам за відмову від російських енергоносіїв. Того джерела нафтодоларів і газоєвро для Росії, яке робить її самовпевненою й такою, що не бажає шукати рівноправних відносин з іншими народами.

Але усім нам потрібно зробити значно більше, щоб зупинити занурення Європи в те зло, яке континент бачив ще у 1940-х роках! У таку ж окупацію, яку пережила, до речі, і ваша країна.

Не мають повторитися чорні сторінки історії, коли депортовані українці та естонці залишилися на довгі роки в Сибіру чи на Далекому Сході Росії. Там уже більш ніж достатньо українських та естонських могил – могил тих, хто загинув від комуністичних депортацій.

І тому я закликаю вас на рівні Євросоюзу знайти такі інструменти впливу на Росію, такі інструменти тиску, які могли б зупинити депортації та повернути всіх депортованих людей додому.

Євросоюз має силу, щоб забезпечити це. Євросоюз повинен скористатися цією силою.

Поки Росія не поверне примусово вивезених українців, поки не поверне тисячі вкрадених дітей, вона не повинна отримувати жодних грошей від європейських держав чи компаній.

Євросоюз не має права бути спонсором депортацій. Євросоюз не має права бути спонсором війни.

Потрібно ще серйозніше поставитись до санкційної політики проти Російської Федерації. Чому санкції необхідні? Бо це єдиний інструмент, щоб примусити Росію до миру.

Я закликаю вас при затвердженні нового, дуже важливого санкційного пакету проти Російської Федерації на рівні ЄС захищати необхідність повного блокування російських банків. Усіх, а не лише частини. Я закликаю нарешті внести нафту в санкційний пакет. Потрібне ембарго на рівні всього Європейського Союзу!

Також запрошую вашу державу, ваших фахівців приєднатися до роботи спільної групи, яка створена для розслідування воєнних злочинів російської армії на території незалежної України. Технічна й експертна підтримка є незамінною зараз, коли кількість воєнних злочинів сягає вже десятків тисяч.

Це розстріли мирних людей, це катування, ґвалтування, підрив лікарень, бомбардування пологових будинків, спалення складів з їжею, артилерійські обстріли укриттів, у яких – і вони про це знали, я ще раз підкреслюю, – ховаються діти…

Немає такого злочину, який не скоїли б російські солдати за 49 днів цього вторгнення.

Усі ці воєнні злочини ми обов’язково розслідуємо та встановимо всіх винних і знайдемо їх. Скільки б часу нам не знадобилося на це. Але якщо ми будемо робити це спільно з вами, спільно з іншими європейськими державами, ми зможемо зробити це значно швидше.

Згадайте, що більшість сталінських катів так і не відповіли за все, що наробили. Тому особливо принципово – притягнути до відповідальності нове покоління російських катів.

І це потрібно зробити зараз – за скоєне ними в Україні. Щоб не довелося потім розшукувати їх за воєнні злочини проти балтійських народів, проти Фінляндії, Польщі чи будь-якої іншої країни.

Усі, хто вже виборов для себе свободу у XX столітті, мають її зберегти і в XXI столітті».

Читайте нас в Telegram
«Без броніка, зате в трусах Calvin Klein»: окупанти йдуть на штурм без жодних засобів захисту
«Без броніка, зате в трусах Calvin Klein»: окупанти йдуть на штурм без жодних засобів захисту

Російське командування продовжує відправляти своє «гарматне м’ясо» в атаки на українські позиції без жодних засобів індивідуального захисту.

Три роки позбавлення волі призначив суд мешканцю Стрия, який поранив військового ТЦК сокирою
Три роки позбавлення волі призначив суд мешканцю Стрия, який поранив військового ТЦК сокирою

Стрийський міськрайонний суд Львівської області визнав винним місцевого жителя у нападі на військового ТЦК та СП під час виконання ним службових обов’язків.

Росія вдарила по Запоріжжю: є загиблий та постраждалі, виникла пожежа
Росія вдарила по Запоріжжю: є загиблий та постраждалі, виникла пожежа

Сьогодні, 15 травня, зранку росіяни атакували БПЛА Запоріжжя, внаслідок чого загинула людина, ще троє — травмовані.

Обмін полоненими: боєць НГУ повернувся додому на свій день народження
Обмін полоненими: боєць НГУ повернувся додому на свій день народження

Боєць Нацгвардії повернувся з російського полону в рамках обміну «1000 на 1000» просто у свій день народження.

«Відтягує артилерію, міномети максимально далеко»: поблизу Лимана ворог тікає в тил від дронів «Трійки»
«Відтягує артилерію, міномети максимально далеко»: поблизу Лимана ворог тікає в тил від дронів «Трійки»

На Борівсько-Лиманському напрямку три армії противника продовжують кидати своїх солдатів у марні атаки.

Корабель з БК та засоби ППО: безпілотники СБС уразили низку важливих ворожих цілей
Корабель з БК та засоби ППО: безпілотники СБС уразили низку важливих ворожих цілей

Українські БПЛА завдали серії ударів по засобах протиповітряної оборони, логістичних об’єктах та місцях дислокації особового складу противника.

ВАКАНСІЇ
Командиp міномета, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Сапер (робота з БПЛА), військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Оператор-розвідник 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 51000 грн

Суми

Державна прикордонна служба України

Радіоелектротехнік

від 25000 до 55000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Кухар, військовослужбовець

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

--- ---