ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Результати роботи гуманітарних коридорів 10 квітня — майже три тисячі людей

Новини
10 Квітня 2022, 20:59
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У неділю, 10 квітня, завдяки роботі гуманітарних коридорів вдалося евакуювати у безпечніші місця 2824 людей. Про це повідомила Віцепрем’єр-міністр — Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

Усього за сьогодні евакуйовано 2824 людей. Гуманітарними коридорами з Маріуполя та Бердянська за сьогодні на власному транспорті та автобусах для евакуації до Запоріжжя доїхали 2622 людини. З них із Маріуполя — 213 людини, 2409 людей доїхали з міст Запорізької області: Пологи, Василівка, Бердянськ та Мелітополь.

При цьому колони автобусів, які сьогодні зранку виїхали із Запоріжжя для евакуації людей з Бердянська, Токмака та Енергодара, утримують окупаційні війська на блокпосту у Василівці. Домовленості щодо проїзду автобусів для евакуації людей із цих міст вже другий день порушуються російською федерацією. Але українська влада в будь-якому разі планує продовжувати прориватись до наших людей.

Із міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Кремінна та Попасна в Луганській області сьогодні вдалося евакуювати 202 людини. Водночас режим тиші постійно порушували окупаційні війська.


Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик
Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик

Російські війська завдали масованого удару по Запоріжжю. Внаслідок атаки загинули двоє людей, ще 17 дістали поранення, серед них — 11-річний хлопчик.

Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську
Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську

СБУ та прокуратура заочно повідомили про підозру генералу, який командував атакою по Краматорську у червні 2023 року.

Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ
Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський працював у бойових частинах, які виконують завдання на Запорізькому напрямку.

Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти
Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти

Російські війська протягом дня понад 50 разів атакували чотири райони Дніпропетровської області.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Інженер базових станцій

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

WorkUa Начальник речової служби, офіцер

від 25000 до 50000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

RobotaUa Стрілець-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

WorkUa Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

RobotaUa Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

RobotaUa Командиp гаpмати, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ