ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Технологічні компанії застосували нові санкції проти рф – Мінцифри

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Квітня 2022, 1:48

Віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров поінформував про нові санкції проти російської федерації від технологічних компаній.

Про це йдеться на його Телеграм-каналі.

Зокрема, СЕО IT-компанії EPAM Systems Inc. Аркадій Добкін в листі до співробітників повідомив, що фірма йде з росії та припиняє всі операції в країні. «Відповідно до планів забезпечення безперервності бізнесу компанії, які були введені в лютому 2022 року, EPAM пришвидшує переведення своїх російських операцій шляхом активного переїзду співробітників. У цей час значна кількість співробітників вже виїхали за межі країни», — зазначив Добкін.

Водночас Федоров зауважує, що при цьому EPAM планує продовжити роботу в білорусі, а також збільшити штат своїх співробітників у Європі, Центральній Азії, Індії та Латинській Америці. Раніше, 4 березня, компанія заявила про припинення обслуговування російських клієнтів.

За словами урядовця, канадська EarthDaily Analytics припиняє свою діяльність у росії, зокрема закриває офіс у москві. Компанія також розірвала контракт на стадії розробки з російською компанією зі спостереження за Землею TerraTech. EarthDaily Analytics займається роботою та аналізом даних, зокрема через платформу Geosys, необхідну для сільськогосподарських компаній і фермерів.

Федоров також зазначив, що Worldline Ingenico відповідно до своєї корпоративної політики негайно ввела в дію всі міжнародні санкції, які застосовуються до росії, і продовжуватиме це робити доти, доки це необхідно.

Втратили гармати, перейшли на дрони: російську артилерію вибили під Херсоном
Втратили гармати, перейшли на дрони: російську артилерію вибили під Херсоном

Завдяки ефективній роботі наших пілотів ворожа арта майже втратила можливість вбити по Херсону, і ворог здебільшого атакує місто дронами.

Відбилися від рою дронів: патрульні Донеччини вступили у нерівний бій
Відбилися від рою дронів: патрульні Донеччини вступили у нерівний бій

Під час виконання бойового завдання антидронова група батальйону патрульної поліції Краматорська та Слов’янська потрапила під атаку ворожих FPV-дронів.

Полон або ліквідація: ГУР показало, що у ворога на Запоріжжі є лише два варіанти
Полон або ліквідація: ГУР показало, що у ворога на Запоріжжі є лише два варіанти

Спецпризначенці Департаменту активних дій ГУР продовжують зменшувати чисельність російських загарбників на Запорізькому напрямку.

Зрадив за 645 гривень заради розправи над вітчимом: взято під варту підлітка, який шпигував на Харківщині
Зрадив за 645 гривень заради розправи над вітчимом: взято під варту підлітка, який шпигував на Харківщині

17-річного мешканця Балаклії підозрюють у передачі представнику рф даних про місця перебування українських військовослужбовців.

Воєнний злочинець балотуватиметься до держдуми рф
Воєнний злочинець балотуватиметься до держдуми рф

Цинізм та ницість окупантів вже давно не має ніяких моральних меж — це сталий факт.

Показали українську ракету проти балістики, атака по Санкт-Петербургу, воєнний злочин росіян: стрім
Показали українську ракету проти балістики, атака по Санкт-Петербургу, воєнний злочин росіян: стрім

Під час масованої атаки українських дронів на Санкт-Петербург у доці Кронштадта уразили корвет «Бойкий» — носій керованого ракетного озброєння.

ВАКАНСІЇ
Бухгалтер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Миколаїв Жовтневий, Миколаївська область

Начальник інженерного та хімічного складу

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Уповноважена особа з закупівель

від 21000 до 51000 грн

Полтава, Полтавська область

Водій-механік евакуаційного відділення

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Військовий капелан

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Снайпер

від 22000 до 22000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

--- ---