ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Російські війська перегруповуються на сході України та планують просуватися до Харкова – Кирило Буданов

Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Квітня 2022, 5:22 9

Дані української розвідки вказують на те, що російські окупанти наразі перегруповуються на сході України. Після цього загарбники мають намір просуватися у бік Харкова. Росіяни також здійснюють перегрупування у напрямку Ізюма Харківської області.

Про це в інтерв’ю CNN повідомив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов.

«Вони планують наступати в першу чергу на Харків. Вони спробують добити місто Маріуполь і лише після цього можуть спробувати ініціативно наступати на Київ», – сказав він.

Крім того, щоб компенсувати свої значні втрати в Україні, армія РФ перекидає додаткові війська до Бєлгорода (Росія), звідки передислокує їх на Харківщину.

За словами начальника української розвідки, у війні проти України проявилися слабкі сторони російської армії. У них виникли великі проблеми з наступом через труднощі у логістиці, а в районі Києва окупанти зазнали серйозної поразки.

Глава українського ГУР поінформував, що війна триває і Україні потрібна серйозна військова підтримка з боку союзників, щоб наші воїни могли ефективніше протистояти російській агресії. Він також зазначив, що йдеться про важку артилерію, зенітно-ракетні комплекси та бойові літаки.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини