ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Родичі окупантів уже рахують, скільки грошей отримають за смерть своїх поки що живих військових — СБУ

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Квітня 2022, 16:19

Родичі російських окупантів уже почали рахувати, скільки грошей отримають за смерть своїх поки що живих військових. Про це свідчать нові телефонні розмови загарбників, які є в розпорядженні СБУ.

Дружина каже своєму чоловіку, який нині на війні в Україні, що російські ЗМІ запевняють, ніби в них «все отлично», а путін всім обіцяє «ветеранку» та виплати за кожен бойовий день.

«Три миллиона и похороны оплатишь. Деньги дают хотя бы», — говорить наївний загарбник.

А його дружина хоч і каже, що вони їй «нах*й не нужны», однак вже все дізналася: «3 миллиона — это за ранение, а за смерть — 5 или 7».

Причому сам окупант підтверджує, що підстав для виплат є чимало: «Всю роту расх*рили нашу… Х*й знает, чего мы тут делаем… Нас ху*чат, как котят».

Зате дружина буде з грошима. Адже, судячи з розмов, «руZZкий мир» цікавить лише це, і заради виплат окупанти готові пожертвувати рідними.

Але ми воюємо за свою землю, тому обов’язково переможемо!

Слава Україні!

Читайте нас у Facebook
«Подібно до Нюрнберзького трибуналу»: створено Керівний комітет Спецтрибуналу щодо злочину агресії проти України
«Подібно до Нюрнберзького трибуналу»: створено Керівний комітет Спецтрибуналу щодо злочину агресії проти України

У Кишиневі 37 держав та Європейський Союз підтримали створення Керівного комітету Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України.

«Стріляє Володька Зеленський»: СБС показали реакцію росіян на удар по НПЗ в Рязані
«Стріляє Володька Зеленський»: СБС показали реакцію росіян на удар по НПЗ в Рязані

Здається, що атака українських БПЛА на нафтопереробну інфраструктуру «Роснефти» в Рязані не залишила байдужим жодного мешканця міста.

На Харківщині Сили оборони ускладнили росіянам управління військами та порушили їхню логістику
На Харківщині Сили оборони ускладнили росіянам управління військами та порушили їхню логістику

Українські захисники завдали серії ударів по позиціях російських окупаційних сил на Харківщині, знизивши бойові можливості противника на Південно-Слобожанському

«Війна нікого не омине»: спортсмен долучився до війська і став чемпіоном світу з кікбоксингу WAKO
«Війна нікого не омине»: спортсмен долучився до війська і став чемпіоном світу з кікбоксингу WAKO

Спортсмен Роман Щербатюк долучився до 411-ї окремої бригади безпілотних систем «Яструби» і став чемпіоном світу з кікбоксингу WAKO.

Уражено Рязанський НПЗ, кораблі, склади боєприпасів та РЛС противника — Генштаб ЗСУ
Уражено Рязанський НПЗ, кораблі, склади боєприпасів та РЛС противника — Генштаб ЗСУ

Вчора та в ніч на 15 травня 2026 року підрозділи Сил оборони України завдали уражень по низці важливих об’єктів російських окупантів.

ВАКАНСІЇ
Діловод

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

Стрілець

від 20500 до 21500 грн

Київ

Військова частина 2260 НГУ

Водій

від 50000 до 130000 грн

Київ

210 окремий батальйон 120 ОБр Сил ТрО

Кулеметник

від 23000 до 173000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Фельдшер

Київ

Військова частина А7039

Стрілець, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО

--- ---