ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Володимир Зеленський та канцлер Австрії обговорили підтримку України та посилення санкційного тиску на росію

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 9 Квітня 2022, 16:48

Президент Володимир Зеленський і Федеральний канцлер Австрії Карл Негаммер на зустрічі в Києві обговорили питання підтримки України на шляху до членства в Європейському Союзі, а також посилення санкційного тиску на Росію задля припинення агресії проти нашої держави.

«Проговорили декілька важливих питань щодо наших двосторонніх відносин, щодо повної підтримки України в майбутньому у членстві в родині Європейського Союзу. Також обговорили потужну санкційну політику проти РФ і нарощування цієї політики», – повідомив глава держави під час зустрічі з представниками ЗМІ за результатами переговорів з Карлом Негаммером.

Президент подякував Австрії за гуманітарну допомогу й техніку, зокрема пожежні машини для ДСНС, яка допоможе Україні впоратися з наслідками вторгнення Російської Федерації.

Володимир Зеленський також висловив подяку Карлу Негаммеру за візит до України в цей складний час та за прагнення побачити всю правду на власні очі, зокрема, відвідавши місто Бучу.

«Це прекрасний сигнал, що лідери європейських держав, нехай поки що не всі, але починають приїжджати в Україну, підтримуючи нас не тільки на словах. Самі бачать, що тут відбувається і які наслідки вторгнення Росії, що вчинили російські військові. Це для нас дуже важливо», – сказав глава держави.

Президент наголосив, що канцлер Австрії глибоко розуміє нашу ситуацію та наслідки восьмирічної війни Росії проти України, зокрема й після повномасштабного вторгнення.

Зі свого боку Карл Негаммер зазначив, що його країна повністю підтримує санкції, які запровадив Європейський Союз стосовно Росії. За його словами, Австрія планує посилювати санкційну політику в межах ЄС, доки війна в Україні не припиниться.

Канцлер зазначив, що Австрія підтримує Україну в усіх необхідних питаннях. Зокрема, його країна продовжить надавати допомогу українцям, які були вимушені залишити батьківщину через війну.

Крім того, він наголосив, що Австрія докладатиме зусиль для створення надійних гуманітарних коридорів з метою евакуації мешканців Маріуполя.

Карл Негаммер також заявив, що до розслідування злочинів, скоєних у місті Бучі, мають бути залучені представники міжнародної кримінальної юстиції.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Володимир Зеленський провів зустріч із президентом Фінляндії напередодні переговорів із партнерами

Володимир Зеленський провів зустріч із президентом Фінляндії напередодні переговорів із партнерами

Володимир Зеленський провів зустріч із Президентом Фінляндії Александром Стуббом, під час якої сторони обговорили результати дипломатичної роботи та скоординували спільні позиції напередодні запланованих зустрічей із партнерами в Берліні.

«Місцеві на лавці, а над головами пролітає FPV»: оборонці у Костянтинівці збивають БПЛА рф

«Місцеві на лавці, а над головами пролітає FPV»: оборонці у Костянтинівці збивають БПЛА рф

У Костянтинівці мобільні вогневі групи бригади «Хижак» щодня збивають російські FPV-дрони та інші безпілотники, які пролітають над містом.

«Бути росіянином в Куп’янську зараз неприємно» — оточених росіян потроху «вичавлюють» з міста

«Бути росіянином в Куп’янську зараз неприємно» — оточених росіян потроху «вичавлюють» з міста

На Куп’янському напрямку, безпосередньо в місті Куп’янську, триває поступова ліквідація оточених російських військових. Дії ведуться обережно, щоб не допустити надмірних втрат під час міських боїв.

За місяць — 230 цілей: у 53-й бригаді розповіли про роботу підрозділів ППО

За місяць — 230 цілей: у 53-й бригаді розповіли про роботу підрозділів ППО

У 53-й окремій механізованій бригаді імені князя Володимира Мономаха повідомили, що їхні підрозділи ППО за листопад збили 230 ворожих БПЛА різних типів.

Називав військових ТЦК «ухилянтами»: на Сумщині за перешкоджання мобілізації чоловіка засудили на п’ять років з конфіскацією смартфона

Називав військових ТЦК «ухилянтами»: на Сумщині за перешкоджання мобілізації чоловіка засудили на п’ять років з конфіскацією смартфона

«Тростянець виїзди на села перекриті ухилянтами і синіми», — таке повідомлення розмістив у Telegram мешканець села Олексине Охтирського району Сумської області.

У Запоріжжі затримали чоловіка, який готував замах на посадовця оборонного заводу

У Запоріжжі затримали чоловіка, який готував замах на посадовця оборонного заводу

Служба безпеки та Національна поліція запобігли резонансному злочину у Запоріжжі — затримали агента рф, який готував замах на провідного спеціаліста місцевого заводу оборонно-промислового комплексу (ОПК) України.

ВАКАНСІЇ

Діловод, військовослужбовець

від 20100 до 120000 грн

Кривий Ріг

235 окремий батальйон Сил ТрО

Пиляр, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Кравець

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Моторист-механік, військовослужбовець

від 25000 до 55000 грн

Одеса

Флотилія ВМС ЗСУ

Інспектор прикордонної служби

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

--- ---