ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Завдяки створеному в Одесі артпроєкту для потреб війська зібрано 3,5 млн грн

Прочитаєте за: 2 хв. 7 Квітня 2022, 12:01 2

Творча команда на чолі з відомим одеським продюсером Наталією Делієвою розробила проєкт інтерактивної виставки «Іммерсивний Шевченко — душа України». Її провели  у форматі іммерсивного показу в Канаді та США. Жителі Торонто, Чикаго, Денвера, Бостона, Лос-Анджелеса, Сан-Франциско змогли ознайомитися з художнім спадком Тараса Григоровича Шевченка.

На виставках були представлені повноформатні кольорові картини — від портретів Кобзаря до пейзажів-панорам. Усі кошти від проданих квитків — 3 млн 500 тис. грн — були переказані на спецрахунок Національного банку України для збору коштів на потреби  української армії.

Як розповіла Наталія Делієва,  культурний фронт Одеси працює на всіх напрямках, щоб допомогти нашій армії подолати російських агресорів та наблизити час перемоги.

— Ідея цього проєкту народилася невипадково, — підкреслює Наталія.  — Протягом багатьох років боротьби України за незалежність Тарас Шевченко залишався головним символом спротиву російської імперії. І зараз його слова — це пророцтво для нашого покоління. Дивиться Тарас Григорович з неба і каже: «Україно, Україно! Серце моє, ненько! Бачу зараз твою долю, плаче серденько! Як Україну злії люди присплять лукаві і вогні її окраденою збудять!» Сьогодні відомі слова із заповіту: «Борітеся — поборете. Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!» стали для всіх українців головним девізом у протистоянні  з ворогом.

До речі, Наталія Делієва — директор театрів «Маски Шоу» та «Дім клоунів», продюсер Міжнародного фестивалю клоунів та мімів «Комедіада», президент фестивалю «Руде місто», голова громадської організації «Асоціація жінок України «Дія» та директорка Першого благодійного театрального фонду, веде також активну волонтерську роботу. Збирає кошти для підрозділів морських піхотинців, які нині захищають Одесу від загарбників.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram