ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Цигарки патріотичні «Вперед до перемоги» від волонтерів Вінниччини

Прочитаєте за: 2 хв. 7 Квітня 2022, 12:23 48

Хоча куріння — й не найкраща звичка, утім, так уже сталося, що чимало чоловіків курять, а на війні без цигарок особливо сутужно, тож на Вінниччині волонтери вирішили посприяти вирішенню цієї проблеми. У Тростянці на базі Благодійного фонду «Тростянеччина» місцеві мешканці організували виробництво сигарет для військових.

Тютюн і гільзи закуповують через постачальників. В одній кімнаті сушать велику кількість тютюну. Коли заходиш у кабінет, то запах — ніби там зберігається багато чорного шоколаду. В іншій кімнаті — ніби у вулику. Десяток жінок сидять і швидко набивають, закручують та упаковують цигарки, складають у коробки. У кожну пачку кладуть фірмову етикетку «Цигарки патріотичні «Вперед до перемоги». Вінницькі тростянчани та народ України з вами, дорогі захисники!».

Волонтерка Світлана розповіла про сам процес виготовлення сигарет.

— Працюємо вже три тижні. Кожен із нас долучився до цієї справи тому, що бажаємо наблизитися до перемоги. Наш продукт назвали «Вперед до перемоги». Кожна з нас приходить сюди щодня, сідає за машинку і з 9 ранку до 15 години дня працює. Хтось наповнює гільзи, хтось закриває кінчики цигарок, а хтось їх упаковує. Кожна справа — загальна і потребує відповідальності.

У перші дні волонтерки змогли виробити 2 чи 3 пачки по 500 сигарет. Але тоді, по-перше, їх було менше, а по-друге, у них були механічні машинки для набивки сигарет. Процес пришвидшився, коли благодійники закупили електричні машинки, тому в день жінки можуть виробити вже 2-3 тисячі сигарет.

Очільниця БФ «Тростянеччина» Тетяна Комар розповідає, що за три тижні, відколи почали виробляти цигарки, вдалося відправити вже першу партію на передову. А це більш ніж 20 тисяч цигарок.

— Коли почалася широкомасштабна війна, ми не могли сидіти на місці, — розповідає волонтерка. — Ми думали, чим би могли допомогти, адже багато хто робить тушонки, плетуть маскувальні сітки. Була потреба в цигарках. Тож довго не думали і почали виробляти сигарети.

5
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed