ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Ти рвешся в бій, хочеш бути героєм, щоб виправдати довіру» — військовий із позивним «Сіон»

Прочитаєте за: 2 хв. 6 Квітня 2022, 15:44 167

АрміяInform продовжує розповідати про українців, які з 24 лютого стали до лав Збройних Сил України і нині боронять нашу землю.

Цього разу наші кореспонденти мали можливість поспілкуватись із військовослужбовцем на позивний «Сіон». До широкомасштабного вторгнення він був виконавчим директором великої девелоперської компанії.

— Я серйозно ставився до попереджень наших країн-партнерів про те, що буде вторгнення. Тому купив бронежилет, ремінно-плечову систему, все закупив, що стосувалось тактичних аксесуарів. І після того, як путін у ніч з 23 на 24 лютого оголосив про так звану спецоперацію, а по суті широкомасштабну війну, я посадив всю родину до машини… Ми виїжджали з міста, і якраз вже летіли ракети. На заході нашої країни я залишив свою сім’ю і повернувся. Одразу пішов до центру територіального комплектування, — розповідає «Сіон».

Він каже, що в нього тепер зовсім нове життя.

— Здобув навички, що стосуються першої домедичної допомоги, бо треба вміти і себе врятувати у разі поранення, і надати допомогу побратиму, який поруч із тобою. У нас у підрозділі дуже сильні парамедики, які постійно нас тренують.

Другий момент — тактичне мислення. Ми тепер розуміємо роботу в мобільних групах, роботу в приміщеннях, в умовах міської забудови. Як рухатись, як взаємодіяти. Також багато в нас тренувань зі стрілецькою зброєю. І я вже починаю мислити, як військовий. Це дуже важливо. Тому що раніше я мислив, як цивільна людина, — зазначає військовослужбовець.

— У мене до 24 лютого не було досвіду військової служби, але поруч служать хлопці, які мають досвід участі в АТО. І вони ним практично діляться.

За словами «Сіона», його оточення захоплюється ним, пишається.

— Мені всі дякують. І це дуже сильно зобов’язує. Це колосальний тягар відповідальності. Тому ти рвешся в бій, хочеш бути героєм для того, щоб виправдати цю довіру, — пояснює чоловік.

Він наполягає, що наша нація нині відчуває цей час як точку очищення:

— Це той рубіж, який ми повинні перейти, аби звільнитись від ярма, яке тягнули століттями. І кожен, хто є патріотом, розуміє, що це виклик, який він повинен прийняти і достойно на нього відповісти.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Life story, rss.feed