ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Щось летить». Львів’яни створили чат-бот, за допомогою якого люди можуть сповіщати про повітряну небезпеку

Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Квітня 2022, 12:05 76

Така чат-спільнота може неабияк допомогти протиповітряній обороні Збройних Сил України та запобігти москальським ракетним та авіаударам.

– Цей чат-бот розробили спеціалісти львівської обласної військової адміністрації спільно з місцевими IT-фахівцями, імен яких, з міркувань безпеки, називати не буду, – повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький. – Дуже важливо, щоб цією спільнотою користувалися якомога більше уважних людей у всіх регіонах нашої держави. На кожне повідомлення, яке ви надішлете, будуть реагувати ті, хто сьогодні прикриває небо над нами. Тому прошу небайдужих громадян надсилати в чат-бот «Щось летить» лише тоді, коли справді помітили щось підозріле в небі.

Довідково, як працює чат-бот «Щось летить»?

Щоб авторизуватись через номер телефону, найдіть у телеграмі чат-бота @rusrocketfly_bot.  Авторизація одноразова. Важливо: чат-бот реагує лише на номери українських мобільних операторів та  працює лише у мобільній версії додатка Telegram. Лише коли побачите підозрілий, на вашу думку, об‘єкт, що літає, розкажіть про це: спершу вибираєте в меню чат-бота об’єкт, який ви помітили: ракету, літак чи безпілотник; далі бот пропонує вам поділитись своєю геолокацією, ви погоджуєтесь, бот попросить підтвердити ваш намір, підтверджуєте; спеціально навчені люди візьмуть в роботу отриману інформацію та з усмішкою дякуватимуть вам за міцний тил.

1
2

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram