ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

…По три-чотири концерти на день — мистецький фронт військових музикантів

Прочитаєте за: 3 хв. 6 Квітня 2022, 14:22 15

Позаду в мобільної концертної бригади Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил: Черкащина, Житомирщина, Вінниччина. Наразі фронтова артакція військових музикантів і артистів «Час обрав нас!» дісталась і гарнізонів Хмельниччини.

— Учора ми виступили перед медперсоналом та пораненими і хворими нашими захисниками у Хмельницькому гарнізонному військовому шпиталі та дали ще два концерти для військовослужбовців військових частин Повітряних Сил, які дислокуються в Хмельницькому. Сьогодні наш мистецький десант висаджується у Старокостянтинові та ще в кількох гарнізонах. У нас багатий бойовий концертний досвід у проведенні подібних акцій в умовах російсько-української війни від 2014 року. Це наша подяка побратимам-захисникам, які несуть постійне бойове чергування, б’ють рашистських окупантів на всіх фронтах. На 45 концертних хвилин ми забираємо цих хлопців і дівчат від війни, гоїмо їхні фізичні та психологічні рани своїм оригінальним, щирим, теплим і запальним репертуаром, — каже адміністратор Центру, ведучий концертів майор Віктор Данилюк.

У репертуарі пісні про сучасних героїв-захисників Сил оборони України, і Повітряних Сил зокрема. Популярні хіти: «Слава Україні», «Так, я люблю Україну», свіжі пісні вінницьких авторів — народного кума Миколи Янченка «путін мурло», Володимира Гуменчука про недолугих москалів «Піф-паф». Соліст Центру Ігор Безпалько нещодавно, буквально на колінах між концертами, написав і виконує пісню «Героям нашого часу».

У складі мобільної концертної бригади разом із військовими артистами виступає і фіналістка проєктів «Голос діти» та «Яскраві діти України» 16-річна Тетяна Олексієнко, яка в перервах між концертами ще й встигає в режимі онлайн школу відвідати.

— З піснею я дружу з глибокого дитинства, з військовою піснею — крайні 6 років. Була з концертами в районі АТО/ООС. Тепер, а саме від 24 лютого, майже щодня виступаємо перед нашими героями в різних містах у різних гарнізонах України, у військових шпиталях, на центральних площах, майданах просто перед мешканцями на вулиці. Такий наш мистецький фронт, і я дуже тішусь, що дотична до такої доброї справи, це наша шана і вдячність українським захисникам, які б’ють російського окупанта внебі, на морі й на суходолі, — ділиться Тетяна.

Військові артисти не збирають сьогодні повних залів. Часто виступають просто неба, як-от у Хмельницькому шпиталі. Десь дають концерти в напівпереобладнаних під спальні приміщення солдатських клубах чи світлицях. Та для них і для глядачів — це немає жодної різниці. Головне — атмосфера невеличкого свята для наших захисників, розуміння, підтримка і щире бажання усіх і кожного українця РАЗОМ перемогти російського окупанта і НАЗАВЖДИ прогнати його з нашої землі.

Ми обов’язково переможемо. Слава Україні, слава її Героям!

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Армія і суспільство, Репортаж