У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
Поблизу населеного пункту Димер, що на Київщині, спецпризначенці ГУР МО України знищили колону росгвардії. Залишені окупантами в розбитих машинах документи є черговим свідченням намірів російських нелюдів убивати народ України на вже окупованих ними територіях.
Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.
Військовослужбовці росгвардії 748-го окремого батальйону оперативного призначення (в/ч 6912, м. Хабаровськ) для «демілітаризації» та «денацифікації» мирних містечок на Київщині везли із собою автоматичну зброю та важкі кулемети. «Братній» російський народ, мабуть, збирався повторити «подвиги» гітлерівців у Бабиному Яру.
Здобуті документи стануть черговими доказами воєнних злочинів росії в міжнародних судах, а трофейну зброю українські розвідники вже передали в підрозділи на сході та півдні України.
Противник витратив на броньовану бойову машину Roshel Senator MRAP бригади «Хижак» сім FPV-дронів, проте так і не зміг її знищити.
Близько 100 окупантів знищили за 50 днів на двокілометровому відтинку траси між Покровськом і Гришиним.
У Запоріжжі внаслідок атаки російського дрона пошкоджено термінал поштового оператора. Після удару спалахнула пожежа.
Оператор систем РЕР (радіоелектронна розвідка)
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…