— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…
Небайдужі діти з Одеси влаштували імпровізований стенд для збору коштів на потреби української армії. Поки в Україні точаться запеклі бої, де наші воїни відбивають ординську навалу російських нелюдів, громадяни в тилу допомагають як можуть, і діти — не виняток.
Одеські школярі — Євгенія, Матвій та ще двоє їхніх товаришів — також вирішили зробити свій внесок у нашу спільну перемогу над ворогом. Вони облаштували стенд, де збирають пожертви та навіть продають свої іграшки випадковим перехожим, щоб відправити гроші на бронежилети для армії. На стенді з українським прапором діти поставили банку з написом «на бронежилети для наших захисників». Поряд лежать коробки з м’якими іграшками, ляльками та іграшковим роботом на сонячній батареї.
— Ми збираємо гроші та передаємо на армію. Нині в нашій країні війна, а ми хочемо, щоб Україна швидше перемогла росію. Ми збираємо не тільки на бронежилет, а загалом на армію і переселенців. Віддаємо гроші нашим мамам, а вони вже передають волонтерам, — розповідає Євгенія.
Школярі працюють у другій половині дня, після дистанційного навчання, тобто у свій вільний час. Кажуть, що коли лунає повітряна тривога, то біжать ховатись у найближчому укритті. Волонтерять у робочі дні, а у вихідні відпочивають. Стенд облаштували просто неба на вулиці, недалеко від своїх домівок, щоби бути під пильним наглядом своїх батьків.
Батьки про ініціативу дітей знають і ставляться до цього виключно схвально. Натхнення дітям прийшло саме від них: спочатку малеча різала тканину на смужки, щоби плести маскувальні сітки, а потім вирішили відкрити благодійний стенд.
Мама Євгенії каже, що спочатку чоловік, який працює на «Сьомому кілометрі», дав їм декілька нових іграшок, але їх давно продали, і діти вирішили виставити на продаж власні скарби — улюблені іграшки, якими вони самі ще донедавна грались. Скільки їм вдалося зібрати грошей за три тижні — невідомо, але поваги заслуговує власне вчинок дітей, відданих своїй країні, сім’ям і близьким. Школярі розуміють, що сьогодні їх добробут та майбутнє залежить від наших захисників.
Їхні батьки також займаються волонтерством — плетуть маскувальні сітки, збирають гроші для ЗС України і на потреби переселенців.
Сподіваємось, вчинок школярів надихне більше людей долучитися до допомоги нашій армії будь-яким можливим шляхом: грошима, роботою або подібними ініціативами. У ці непрості часи, коли нелюди руйнують наші міста і села, головне — не втрачати надію на щасливе майбутнє у вільній, незалежній державі. А з таким молодим поколінням Україна не пропаде, у цьому можна бути впевненими.
Фото : Суспільне
@armyinformcomua
Міністр оборони України Рустем Умєров зустрівся у середу, 15 січня, з главою МЗС Естонії Маргусом Цахкною.
На ділянці відділу «Красноїльськ» Чернівецького прикордонного загону прикордонний наряд спільно з оперативними співробітниками виявив двох чоловіків, які рухалися в бік державного кордону. За кількасот метрів від держрубежу їх було затримано.
Бійці Сил оборони зуміли підловити одного з російських військових у найнезручніший для нього момент.
Херсонська обласна прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо колишньої співробітниці податкової служби, яка звинувачується у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану.
Окупаційні адміністрації готують нову партію «волонтерів» для ліквідації аварії танкерів у Керченській протоці. Зокрема, росіяни продовжують зганяти студентів на примусово-добровільні заходи з прибирання узбережжя Чорного моря від мазуту.
Пілоти 65 механізованої бригади «Великий луг» зафіксували російського солдата, який намагався рачки втекти від покарання.
від 50000 до 120000 грн
Київ, Київська область
— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…