ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Я зроблю все, що в моїх силах, щоб заморити голодом воєнну машину Путіна – Борис Джонсон

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Квітня 2022, 23:16 9

Росія вчиняє воєнні злочини в Україні, і жодні спростування та дезінформація Кремля не допоможуть приховати це. Про це прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив у Twitter.

«Підлі напади Росії на мирних жителів в Ірпені та Бучі є ще одним свідченням того, що (президент РФ Володимир) Путін і його армія вчиняють воєнні злочини в Україні. Ніяке спростування або дезінформація Кремля не можуть приховати те, що, як ми всі знаємо, є правдою: Путін у відчаї, його вторгнення зазнає невдачі, а рішучість України ніколи не була такою сильною… Я зроблю все, що в моїх силах, щоб заморити голодом воєнну машину Путіна. Ми посилюємо наші санкції та військову підтримку, а також розширюємо наш пакет гуманітарної допомоги, щоб допомогти нужденним на місцях», – заявив Джонсон.

Він додав, що Велика Британія була «на передовій у підтримці Міжнародного кримінального суду з розслідування звірств, скоєних в Україні».

«Міністерство фінансів санкціонувало додаткову фінансову підтримку та залучення фахівців-розслідувачів – ми не заспокоїмося, поки правосуддя не переможе», – заявив глава британського уряду.

Читайте нас в Telegram