ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Президентка Молдови Мая Санду оголосила 4 квітня – Днем жалоби за всіма загиблими в Україні

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Квітня 2022, 23:12 6

Жахливі звірства росармії на території України та нелюдський садизм їхніх вояків над беззахисними цивільними українцями, жінками дітьми, літніми людьми, шокував увесь цивілізований світ.

У мережі з’являються сотні повідомлень та публічних заяв про те, що Росія має жорстко відповісти за той геноцид, який вона влаштувала над українцями.

Президентка Молдови, глибоко перейнявшись трагедією Бучанської різанини визначила День жалоби за закатованими українцями.

Про це вона написала у своєму Твіттері.

– Неможливо дивитися на ті звірства, які влаштувала Росія у Бучі та інших містах України. Шокована жорстокістю до  мирного населення. Молдова рішуче засуджує ці злочини проти людства та незаконну і несправедливу війну проти України. Оголошую завтра День жалоби за всіма загиблими в Україні, – написала Мая Санду.

Нагадаємо, нещодавно українські війська звільнили Київщину від російських загарбників, та розкрила жахливі злочини, які окупант вчиняв проти мирного населення України. Одним із найбільш шокуючих – стала братська могила закатованих українських громадян у Бучі. Весь цивілізований світ висловлює шок та засуджує жахливі звірства, які були вчинені у здавалося б розвиненому 21-му столітті. Та висловлює співчуття і підтримку усьому народу України.

Підготувала Ольга Мосьондз

Читайте нас в Telegram