ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Польща вимагає скликати раду ЄС та покарати росію за різанину в Бучі

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Квітня 2022, 22:50 7

Польський прем’єр-міністр Матеуш Моравецький виступив за якнайшвидшу організацію саміту ЄС з теми росії та запровадження нового пакету санкцій через події у Бучі.

– Злочини, які росіяни скоїли над понад 300 жителями Бучі та в інших містах на Київщині мають називатися актами геноциду, – написав польський польський посадовець.

Він заявив, що кожен відповідальний за це, безпосередньо чи опосередковано, має бути суворо покараний міжнародним трибуналом.

– Різанина в Бучі – це більш ніж тривожний сигнал для Європи та світу. Це жахливий крик за свободу, справедливість та право на життя. Про усі європейські цінності. ЄС має конфіскувати усі російські активи у всіх своїх західних банках, а також активи усіх російських олігархів. Треба негайно розірвати усі торговельні відносини з росією. Європейські гроші повинні припинити текти до кремля.

Путінський бандитський і дедалі більш тоталітарний режим заслуговує на одне: Санкції, які нарешті почнуть працювати, – сказав він.

Також Тадеуш Моравецький заявив, що Україні потрібен більше зброї, якою вона зможе захищати своїх жінок і дітей Маріуполя, Бучі та інших міст України. Це політичний і моральний обов’язок європейських країн.

– Пане президенте, Європейської Комісії, пане Президенте Європейської Ради, вимагаю якнайшвидшого скликання Європейської Ради для обговорення злочинів росії та ефективних санкцій, – написав польський прем’єр.

Підготувала Ольга Мосьондз

Читайте нас в Telegram