ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Полтаві налагодили виробництво тактичних жилетів та плитоносок

Регіони Суспільство
31 Березня 2022, 14:41
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Полтавка Олена за час війни перетворила невелику майстерню із пошиття суконь на фабрику — потужне виробництво з виготовлення тактичних жилетів для військових. Майстерня наразі має 4 робочі цехи, понад 20 швейних машин та команду швачок із різних регіонів України. Чимало з них покинули свої домівки через постійні обстріли та перебралися до Полтави.

На початку майстрині шили розвантажувальні жилети із брезенту, а тепер виготовляють армійську амуніцію із професійної тканини у промислових масштабах.

— Ми взяли американський зразок, зробили з нього лекала та відшили першу партію. Її передали в один із підрозділів ЗС України. Тепер наші вироби  не із брезенту, а з професійної тканини, — розповіла організаторка виробництва Олена. — До речі, наша продукція проходила тестування на полігонах. Були невеликі зауваження, ми з’ясували, у чому причина, і все переробили. Тепер вона міцна та дуже хорошої якості.

На підприємстві швидкі темпи роботи, але через брак робочих рук майстри ледь встигають за потребами.

— Мої дівчата вже фізично втомлені, деякі працюють без вихідних по 12 годин. Хоча графік вільний, і працює хто скільки зможе. Жодна зі швачок чи закрійниць досі не натякнули про зарплатню. У мене працює дівчина, у неї свій бізнес, але вона зранку приходить і до вечора в мене шиє, — зазначила Олена.

Наразі майстерня передала армійцям вже понад 2 тисячі розвантажувальних жилетів і плитоносок. Усю продукцію надають військовим безкоштовно.


Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Спеціаліст холодильного обладнання, апаратник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Стрілець

від 22000 до 50000 грн

Київ

Військова частина А4269

Майстер виробничого відділення

від 20000 до 21000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Кулеметник

від 21000 до 120000 грн

Кривий Ріг

Військова частина А4476

Бухгалтер (військовий)

від 20000 до 20000 грн

Миколаїв

Військова частина А1080

Бухгалтер

від 21000 до 51000 грн

Житомир

Військова частина А1112