ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Фінансову допомогу надаватимуть українцям, які переїхали на Львівщину та зареєструвались як ВПО

Прочитаєте за: < 1 хв. 31 Березня 2022, 2:50 126

На Львівщині внутрішньо переміщеним людям виплатять одноразову фінансову допомогу. Її розмір — близько 80 доларів. Про це в ефірі загальнонаціонального марафону повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Фінансову допомогу надаватимуть українцям, які переїхали на Львівщину та зареєструвались як ВПО. Наразі в області взяли на облік майже 24 тисячі вимушених переселенців.

«Ми розпочали програму щодо підтримки внутрішньо-переселених осіб. Оглянули приміщення, які можуть бути використані для того, щоб там можна було робити ремонти і розміщати людей. Запустили програму щодо фінансової підтримки внутрішньо-переміщених осіб. Це близько 80 доларів на людину — одноразова виплата. Складаємо такі списки для реєстрації спільно з ООН», — каже Максим Козицький.

Для того, щоб зареєструватись, потрібно звернутись до управління або відділу соціального захисту населення та до уповноваженої особи сільської, селищної, міської ради або центру надання адміністративних послуг. Щоб заповнити заяву, потрібно мати при собі документ, який посвідчує особу та інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Також заяву про взяття на облік як ВПО можна подати за допомогою додатку «Дія».

Джерело: Суспільне

Читайте нас у Facebook