ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Один з лідерів європейського ринку надав допомогу Україні на понад півмільйона євро

Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Березня 2022, 21:30 2

Німецький концерн  Profine GmbH — лідер європейського віконного ринку — з початку війни вже направили  до України майже сто тонн гуманітарного вантажу.

Волонтерський хаб для цивільних і військових організували на одному з віконних виробництв у столиці. За словами керівництва дочірньої компанії «ПРОФАЙН  Україна», саме за допомогою спецтехніки, яка є на підприємстві, вдається швидко розвантажувати багатотонні машини та сортувати гуманітарку в місцевому сховищі.

— Почувши про війну, власник концерну Profine GmbH Петер Мрозік  відразу надав сто п’ятдесят тисяч євро власних коштів для придбання необхідних речей у Німеччині  та спрямував їх в Україну для підтримки  військовослужбовців Збройних Сил та інших формувань безпеки і оборони, а також звичайних людей, — розповів  представник компанії Юрій Зінченко. — До його ініціативи долучилися партнери концерну зі всього світу. Загалом на сьогодні  надано допомогу на суму понад півмільйона євро.

Працівники концерну, які є досвідченими менеджерами, збирають інформацію про потреби людей у різних регіонах. Тож із Києва допомога роз’їжджається в українські міста і села, де вона конче потрібна.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram