ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Укрзалізниця» відновлює продаж квитків на більш як 40 рейсів

Новини
28 Березня 2022, 22:24
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

АТ «Укрзалізниця» відновлює продаж квитків на десять днів наперед на більш як 40 основних рейсів країною.

Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

У компанії фіксують завершення активної фази евакуації, тому вважають за необхідне забезпечити регулярну прогнозовану логістику для розвитку економіки України.

У той же час Укрзалізниця збереже мінімум по одному безкоштовному евакуаційному рейсу на добу з кожного регіону, де евакуаційні процеси є досі активними.

«Укрзалізниця відновлює продаж квитків на 10 днів наперед для понад 40 основних рейсів країною. Це дозволить пасажирам планувати свою логістику та мати гарантію подорожі за умови придбання квитка», – йдеться в повідомленні.

Одночасно в компанії розширюють можливість оформлення проїзних документів. Так, квитки можна придбати у залізничних касах, на сайті, у Viber-боті, у Telegram-боті, у Facebook Messenger та в Apple Messages компанії.


Вихваляв обстріли свого міста і захоплювався фсб: у Харкові судитимуть священнослужителя УПЦ
Вихваляв обстріли свого міста і захоплювався фсб: у Харкові судитимуть священнослужителя УПЦ

Перед судом постане священнослужитель, який систематично поширював антиукраїнські наративи і закликав до повалення державного ладу.

По двоє через поле: на Вовчанському напрямку окупанти маневрують без шансів на успіх
По двоє через поле: на Вовчанському напрямку окупанти маневрують без шансів на успіх

Оператори FPV-дронів 3-го мотопіхотного батальйону «Воля» 57 окремої мотопіхотної бригади патрулюють повітря та винищують малі групи росіян.

Швидкість не рятує: на Слов’янському напрямку дронарі 81 бригади полюють на логістику окупантів
Швидкість не рятує: на Слов’янському напрямку дронарі 81 бригади полюють на логістику окупантів

На Слов’янському напрямку окупанти дедалі активніше використовують мотоцикли, а швидкий транспорт для дронарів Apachi 81-ї бригади — пріорітетна ціль.

«Новічок» і епібатидин: Британія запровадила санкції проти розробників російської хімічної зброї
«Новічок» і епібатидин: Британія запровадила санкції проти розробників російської хімічної зброї

Велика Британія запровадила санкції проти російських науковців та установ, яких вважає причетними до розробки забороненої хімічної зброї.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Офіцер (за напрямком правоохоронної діяльності)

від 20100 до 58000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

WorkUa Механік броньованої техніки

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Olx військова служба за контрактом

від 21000 до 123000 грн

Одеса, Одеська область

Olx Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Бойовий медик взводу

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

WorkUa Бухгалтер, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв

Військова частина А3476