ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Рівненські бібліотекарі розпочали виробництво «енергетичних колобків» для військових

Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Березня 2022, 12:56 1

«З’їж горішків жменьку – і кацапів бити хутенько»! Такий надпис прочитає кожен захисник України, який візьме до рук пакетик, наповнений міксом горішків чи сухофруктів або «енергетичними колобками», що містять в собі усі вітаміни, мінерали, та є надзвичайно поживними та корисними.  Виготовляють смакоту рівненські бібліотекарі з сухофруктів, горіхів та меду. Для цих потреб організували міні-цех в одній з міських бібліотек.

Окрім «енергетичних колобків»  та міксів горішків і сухофруктів, волонтери виготовляють й інші смачні та поживні продукти.

– Нещодавно ми також розпочали виготовлення медових пакетиків, це зручно і корисно, містить рівно порцію на раз. Його зручно покласти хоч у чай, хоч на галету, хоч просто до рота, якщо захисник чи захисниця полюбляє домашній ароматний медок, – пише про виробництво на своїй сторінці у Фейсбук волонтерка Ольга Колнооченко.

Кілька сотень пакетиків уже доправлено на передову. Волонтери ж продовжують працювати та дякують усім, хто приніс сухофрукти, горіхи, мед і долучився фінансово чи фізично до процесу виготовлення.

Підготував Михайло Чубай

Читайте нас у Facebook