Саме вони перебувають на передовій Кримського напрямку інформаційного фронту, попри те, що потерпають від фінансових проблем, втратили передавачі, які поширювали…
Рашисти воюють не тільки з живими. Всю свою лють через нездійснені мрії про захоплення України протягом трьох днів вони виливають на мертвих — котрий раз ці покидьки цілеспрямовано руйнують меморіали й пам’ятники, встановлені на честь жертв Другої світової війни, у пам’ять їхніх дідів, чиїми подвигами так вихваляються їхні пропагандисти на рашистському телебаченні та проходах «Безсмертного полку».
Так, 1 березня під час обстрілу Києва ракети російських окупантів вдарили в район меморіалу Голокосту «Бабин Яр» — по старому єврейському цвинтарю. До речі, напередодні російські ЗМІ «анонсували» цей авіаудар — військове керівництво країни-агресора заявило, що у такий спосіб вони виведуть з ладу «технологічні об’єкти СБУ».
У Бабиному Яру під час Голодомору 1932-1933 рр., інспірованого радянським керівництвом для знищення українського населення, були поховані тисячі замордованих голодом людей. Під час німецької окупації Києва у 1941-1943 рр. Бабин Яр став місцем масових розстрілів німецькими окупантами мирного населення і радянських військовополонених — євреїв і циган — за етнічною ознакою, а також партійних та радянських активістів, підпільників та інших. За даними історика, провідного наукового співробітника Музею історії Києва, відповідального секретаря Громадського комітету для вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру Віталія Нахмановича, за весь час німецької окупації у Бабиному Яру були розстріляно 90 −100 тис. людей.
Але рашисти продовжують нехтувати пам’яттю полеглих у боротьбі з фашизмом та його жертвами. Так, вчора на Харківщині, в місті Ізюм, російські окупанти обстріляли гору Кременець, внаслідок чого було зруйновано історичний меморіал пам’яті про Другу світову війну. Зведення військового меморіалу «Скорботна мати», встановлення обеліску на могилі невідомого солдата, пам’ятних знаків на в’їздах до Кременця розпочалося в 60-х роках минулого століття та тривало 28 років. У 2008 році на вершині гори було встановлено пам’ятник жертвам Голодомору у вигляді скульптури Богородиці з хрестом. Для того, щоб зруйнувати те, над чим упродовж пів століття трудився український народ, окупантам знадобилася лише мить…
Крім того, під час обстрілів, які тривають в Харкові, було пошкоджено пам’ятник Меморіального комплексу в Лісопарку, який розташований на північній околиці міста. Тут гітлерівці розстріляли тисячі радянських патріотів, підпільників, військовополонених та партизанів, які відмовилися скоритися ворогові.
Також російські війська обстріляли меморіал жертвам тоталітаризму, що також розташований на Білгородському шосе.
Рашисти, знайте, вам помстяться пращури, які повстануть силою нашого, українського Духу! На вас вже зачекалися у пеклі, де уготоване спеціальне місто!
@armyinformcomua
У Часовому Яру гаряче — ситуація може змінюватися по кілька разів на день. Окупанти підтягують свої резерви, нарощують наступальний потенціал і тиснуть з усіх боків. Все говорить про те, що окупанти мають якісь плани до 9 травня.
На Житомирщині затримали російську агентку, яка коригувала удари країни-агресора під прикриттям прогулянок з дитиною.
Перший заступник міністра оборони України Сергій Боєв провів зустріч із заступником міністра закордонних справ Литви Юлюсом Пранявічусом, на якій обговорив шляхи до посилення та об’єднання Європи.
Сьогодні, 30 квітня, близько 6:30 російська армія атакувала шістьма ударними БПЛА типу «Герань-2» місто Південне. Почались пожежі, пошкоджено багатоквартирний двоповерховий будинок, пʼять приватних домоволодінь, шість автомобілів. 65-річна жінка та двоє чоловіків віком 25 та 64 роки дістали гостру реакцію на стрес.
У середу, 30 квітня, Верховна Рада України продовжила термін добровільного повернення на службу для військовослужбовців, які самовільно залишили свою частину (СЗЧ).
У Торецьку ворог комбінує свої атаки. Це і мотоштурми, і «накати» з використанням бронетехніки. Однак найпопулярніші спроби — просочування невеликими піхотними групами по 2-3 людини.
від 21000 до 60000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
Саме вони перебувають на передовій Кримського напрямку інформаційного фронту, попри те, що потерпають від фінансових проблем, втратили передавачі, які поширювали…