ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Російські медалі «за відвагу» за штурм… порожньої української школи

Прочитаєте за: 2 хв. 25 Березня 2022, 16:25 11

Знову весь світ посміявся над діями російських окупантів в Україні. Цього разу на брехні попався командувач військ Східного округу армії росії генерал-полковник Олександр Чайко.

Так, з офіційного повідомлення російського військового відомства за 24 березня, що масово поширили всі ворожі ЗМІ, генерал Чайко начебто спеціально прилетів у район бойових дій вертольотом з метою вручення бойових нагород «військовослужбовцям, які відзначилися під час проведення спеціальної військової операції» на «найбільш важливому напрямку — Київському».

Між іншим, розповідається, що нагородження відбулося безпосередньо на передових позиціях підрозділів (увага!) за 30 кілометрів від Києва, куди командувач прибув для постановки завдань та уточнення обстановки.

Виявляється, генерал-полковник особисто нагородив кращих підлеглих «орденами мужності» та «медалями за відвагу». При цьому між рядків читається, як же він сильно ризикував, прилетівши туди, в саме пекло.

Смішним є й те, що в повідомленні відомства назвали локацію «передовою», але через супертаємність не розкривається, де саме розташована ця позиція. Проте журналісти програми «Схеми» швидко проаналізували місцевість та встановили, що відео зняте на території Катюжанської загальноосвітньої школи I–IIІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області.

Насправді ж ця сільська школа розташована за мінімум 50 кілометрів автошляхами до Києва.

Порівнюючи фотоматеріали із картою, добре видно, з якого боку школи перебувають військові рф і де саме їхні так звані бойові позиції. Навіть прив’язка до місцевості показана, чим вони полегшили роботу нашим корегувальникам.

Зокрема, біля школи добре видно окопи, свіжі траншеї та спеціальну техніку. Напевне, хтось із російських командирів дуже засумував за шкільними роками, тому й вирішили узяти штурмом порожню будівлю та ще отримати за це високі нагороди.

До речі, незважаючи на таємність, окопи також видно із супутника. Фахівці програми «Схем» отримали знімок супутникової системи Planet за 24 березня та побачили там щонайменше 6 окопів для техніки. Також на знімку є одне укриття для особового складу, розміщене на території спортмайданчика. Останнє доводить те, що це командний пункт або ж пункт управління.

Отже, дякуємо нашим ворогам за нову порцію дурнуватого гумору та координати своїх «передових позицій»!

Фото «Радіо Свобода» та програми «Схеми»

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook