ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Мотивація орка-окупанта впала нижче «порєбріка». У Москві вводять ручний режим нарахування «довгого рубля»

Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Березня 2022, 18:54 9

Станом на 25 березня стало відомо про те, що командування армії орків вирішило призупинити виплати «відрядних» російським військовим, які вирушають до України. Відтепер окупанти вестимуть облік згідно з «добовими наказами» на підставі рапортів про поставлення… на котлове забезпечення. Принцип простий: «їсть, отже, воює». Не увійшов у «добовий наказ» про котлове — довгого рубля зась! У такий спосіб орки дали старт ручному регулюванню фінансового забезпечення особового складу та все віддали на відкуп командирові частини. З одного боку, це може свідчити про дефіцит коштів, а з іншого — суттєво посилює корупційну складову й без того далеко неідеальної у цьому плані російської армії.

Окрім цього, з Москви надійшов наказ про проведення аудиту особового складу, у якого закінчились терміни контрактів. Ворожий центр докладає зусиль, аби подовжити їхню дію, а для цього слід виявити осіб, які не бажають служити. Таких, як відомо, чимало. 

Нестача живої сили примушує російське командування до нестандартних кроків, які, вочевидь, на користь України зменшують впалу нижче «порєбріка» мотивацію російського солдата.

6
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook