ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Маршалок Сейму Польщі до українців: Ваші матері, дружини мають у Польщі дуже добру опіку

Прочитаєте за: 3 хв. 25 Березня 2022, 16:04 9

Маршалок Сейму Республіки Польща Ельжбета Вітек звернулася до українців зі словами підтримки та обіцянкою допомогти здолати країну-агресора.

Відповідне звернення розповсюдило Інформаційне управління українського парламенту.

«Шановний пане голово, панове  голови, дорогі коліжанки і колеги парламентарі, дорогі друзі!

Рівно місяць тому увесь світ прокинувся в абсолютно новій реальності. Це була реальність воєнна: агресія Росії на вільну і незалежну Україну.

Увесь світ, затамувавши подих, спостерігав за всім тим, що відбувалося в Україні, і з кожним днем зростало захоплення вашою хоробрістю, відвагою, справжнім героїзмом. Ви почали заново вчити увесь світ, що таке справжній патріотизм і воля до боротьби задля захисту своєї Вітчизни.

Коли я звертаюсь до вас, я промовляю ці слова з Варшави. Не можу бути разом із вами, тому що в ці дні відбуваються засідання польського парламенту, і в ці дні ми ухвалюємо дуже важливі закони, що мають допомогти громадянам України, які, втікаючи від війни, знайшли прихисток у нашій Батьківщині.

Вже понад 2 мільйони 100 тисяч біженців прибули в нашу країну. Ми ухвалюємо закони, які дозволять їм, по-перше, отримати підтримку з боку нашої держави, доступ до охорони здоров’я, до освіти, а також до польського ринку праці.

Стараємося допомагати якнайкраще, наскільки можемо. Допомагає також увесь світ. І весь світ дивиться і розраховує на те, що Україна переможе в цій звірячій війні з російською федерацією.

Але багато хто з вас залишився в Україні. Багато з вас не може сюди приїхати. І я дуже хочу, щоб ви знали, що ваші жінки — матері, дружини, бабусі, сестри та ваші діти й особи поважного віку мають тут у нас, у Польщі, насправді гарантовану дуже добру опіку.

Сьогодні росія, сподіваючись, що переможе Україну дуже швидко, розчарувалася. Але українці показали також міф про велику, потужну і непереможну російську армію.

Ми з вами.

Ми є і будемо.

Сьогодні завдяки засобам масової інформації і дякуючи сучасним месенджерам, інформацію про те, що робиться в Україні, про злочини геноциду, які вчиняють російські солдати на території України, отримує увесь світ. І вони насправді викликають симпатію, але й також співпереживання, розуміння, захоплення і співчуття до всіх тих, хто потерпає від цих злочинів геноциду в Україні.

І саме громадяни країн вільного світу чинять великий тиск на свої уряди, щоб вони робили все можливе для того, щоб цю війну якомога швидше закінчити. Ми весь час вимагаємо і ми будемо вимагати ще більш жорстких санкцій проти російської федерації.

Ця війна повинна закінчитися поразкою росії і перемогою України.

Сьогодні ми стоїмо поруч з вами і голосно кажемо: Хай живе вільна Україна!».

Підготував Сергій Лемеха

Читайте нас у Facebook